Avico Greentop

Eladó téglalakás
Miskolc, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
73 718 000 Ft73.718 M Ft 1 228 633 Ft/m2
3 szoba
60 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3646769706
Répásiné Dienes Judit
Duna House - Miskolc, Kálvin János utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK TERASSZAL VAGY SAJÁT KIS KERTTEL A CRYSTALS DELUXE HOME-BAN!
Képzeld el egy hely, ahol reggel a saját teraszodon kávézol, este pedig a mennyezethűtés kellemes hőmérsékletében pihensz mindezt akár már 1189.000 Ft/m²-től!

Mitől lesz ez a hely igazán otthon?
- Mennyezethűtés és padlófűtés tökéletes klíma egész évben
- 50 cm-es falak és 20 cm szigetelés csend, béke, meleg
- Tripla üvegezésű nyílászárók a város zaját kizárva
- A++ energiaosztály alacsony rezsi, magas kényelem
- Mélygarázs, lifttel soha többé parkolóvadászat

És hogy még könnyebb legyen belevágni:
Díjmentes hitelügyintézés, profi tanácsadással és egyedi banki kedvezményekkel!

Ha te is egy ilyen modern, kényelmes otthonra vágysz, keress bátran üzenetben vagy telefonon ne maradj le erről a lehetőségről!

2. EM. A lakás
60 m² örök panorámás lakás + 10 m² pergolázható terasz
Fűtésre kész tartalommal 73,718M Ft

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1229 e Ft
797 e Ft -54%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
73.718 M Ft m Ft
63.1 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Putnok
Eladó téglalakás

Putnok

13.6 M Ft
3 szoba
123 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
40 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.24 M Ft
2 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

60.639 M Ft
2 szoba
51 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²