Avico Greentop

Eladó téglalakás
Miskolc, földszint

+ 6 kép 1/9
59 450 000 Ft59.45 M Ft 1 486 250 Ft/m2
2 szoba
40 m²
földszint
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 30 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Zsurki Csaba
Openhouse Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174133 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás.

Új lakások Miskolctapolcán 899.000ft/m2 ártól eladók! Átadás 2025!

A lakás kulcsrakész állapotban, gépesített konyhával, beépített szekrénnyel vehető át 2025 év végi műszaki átadással .

Az akciós lakás a földszint C lakás ami 40m2 és tartozik hozzá 30 m2 telek ami ajándék!

Az akciós ár:35.960.000 Ft

ENERGIA OSZTÁLY: A++

/ egyedi mennyezet hűtés - padló fűtés, meleg víz,

50 cm falazat 20 cm kőzet gyapot szigeteléssel,

90 mm-es tripla üveges nyílászárók natúr színben. /

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó miskolci társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #174133

Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Irányár: 59450000 Ft
Érd.: Zsurki Csaba +36203223221, Email: csaba.zsurki@oh.hu, www.oh.hu

Referencia szám: 174133

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1486 e Ft
775 e Ft -92%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
59.45 M Ft m Ft
43.5 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Putnok
Eladó téglalakás

Putnok

13.6 M Ft
3 szoba
123 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

73.718 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

4.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.24 M Ft
2 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás