Avico Greentop

Eladó téglalakás
Miskolc, Bábonyibérc, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
35 900 000 Ft35.9 M Ft 1 055 882 Ft/m2
1 + 1 szoba
34 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 525
Román Dávid
Royal House Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG A LÁTHATÁRON...

Eladásra kínálunk Miskolc totális belvárosában az újra álmodott Central Residence Társasházban 34 m2-es lakásokat!
A lakások prémium életérzést biztosítanak, minden kényelemmel és praktikummal karöltve. A legmodernebb technológiájú hűtő-fűtő hőszivattyú biztosítja az ideális hőmérsékletet télen és nyáron is.
0-24-es recepciós szolgáltatás és a kártyás beléptető rendszer biztosítja a biztonságot és a kényelmet, mindezt úgy, hogy prémium életérzést testesít meg!
Lokációja magáért beszél, Városház tér, Szent István tér, sétáló utca 50-100 méteren belül van!
NE HABOZZON!
Még néhány lakás elérhető. csapjon le most, amíg nem késő...
Időpont egyeztetés céljából várja hívását a Royal House Miskolc Ingatlaniroda.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1056 e Ft
773 e Ft -37%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
35.9 M Ft m Ft
43.5 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, Bábonyibérc, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

60.639 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
40 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

73.718 M Ft
3 szoba
60 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft