Metrodom

Eladó téglalakás
Komló, Zrinyi Miklós utca 18, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
12 900 000 Ft12.9 M Ft 243 396 Ft/m2
2 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
Riz-Drahos Annamária
Kőnig Gábor e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 2 szobás tégla lakás Komlón – remek lehetőség felújításra vagy befektetésre!

A Zrínyi Miklós utcában, rendezett, tiszta lépcsőházban kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 53 m²-es, két szobás , jelenleg eredeti állapotú tégla lakást.

A lakás teljes körű felújítást igényel, így saját elképzelés szerint alakítható, ami különösen előnyös azok számára, akik egyedi otthont keresnek, vagy befektetési célból vásárolnak.

Főbb jellemzők:
• Alapterület: 53 m²
• Elosztás: 2 szoba, konyha, fürdő, WC, előszoba
• Fűtés: üzemképes cserépkályha és gázkonvektor
• Tehermentes ingatlan
• Birtokbaadás a hagyatéki tárgyalás lezajlási után lehetséges, ezt kérjük figyelembe venni érdeklődéskor!

A lakás csendes környéken helyezkedik el, parkolási lehetőség az utcán mindig akad. A város központja, boltok, buszmegálló, iskola néhány perc sétára találhatók.

Komló Baranya megyében, Pécstől mindössze 18 km-re található város, amely zöldövezeti elhelyezkedésével, jó közlekedésével és kedvező ingatlanáraival egyre keresettebb lakóhely vagy befektetési célpont. A városban iskola, óvoda, orvosi rendelő, boltok és egyéb szolgáltatások is megtalálhatók, így ideális választás lehet családok és fiatal párok számára is.

Hitelre vásárló ügyfeleinknek díjmentes hitel előminősítéssel állunk rendelkezésükre!
Bankfüggetlen szakértőnk 12 pénzintézetet tud versenyeztetni, így az Ön számára legkedvezőbb megoldást tudjuk kínálni!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
243 e Ft
521 e Ft 53%
Ennek az ára
Komló átlagár
12.9 M Ft m Ft
26.1 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, Zrinyi Miklós utca 18, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komló, Arany János utca 9
Eladó téglalakás

Komló

17.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Komló, Kiss József utca
Eladó téglalakás

Komló

30.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Komló, Jó szerencsét utca
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

17.5 M Ft
2 szoba
56 m²
Komló, Vörösmarty Mihály utca 12
Eladó téglalakás

Komló

12.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

29.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Komló, Kazinczy Ferenc utca 6
Eladó téglalakás

Komló

11.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

34.6 M Ft
2 szoba
55 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

13.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Jó szerencsét utca 5
Eladó téglalakás

Komló

34.4 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Tompa Mihály utca 15
Eladó téglalakás

Komló

42.99 M Ft
3 szoba
83 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

16 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló, Vörösmarty utca 6