Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Győr, Gyárváros, Madách utca, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
25 000 000 Ft25 M Ft 543 478 Ft/m2
1 szoba
46 m²
1. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654035
Földi Mária
Duna House - Győr, Szövetség

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Befektetők figyelem!  Biztos tulajdon ma, stabil érték holnap.

Eladó Győr jó elhelyezkedésű részén egy 46 m²-es, 1 szobás ingatlan, holtig tartó haszonélvezeti joggal terhelten.

Ez a konstrukció kifejezetten hosszú távú, értékalapú befektetésre ideális. A haszonélvezeti jog miatt az ingatlan a piaci árnál kedvezőbb feltételekkel vásárolható meg, miközben Győr stabil gazdasági környezete és folyamatos kereslete biztos értéktartást kínál.

Főbb jellemzők: 

- 46 m² alapterület

- 1 jól alakítható, tágas szoba

 - Jó lokáció, keresett városi környezet

 - Holtig tartó haszonélvezeti jog

Győr dinamikusan fejlődő város, erős ipari és gazdasági háttérrel, ami hosszú távon is vonzó befektetési célponttá teszi az ingatlanpiacon.

Az ingatlan ideális választás befektetőknek a várható értéknövekedés miatt.

További részletekért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
543 e Ft
1212 e Ft 55%
Ennek az ára
Győr átlagár
25 M Ft m Ft
44.3 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Gyárváros, Madách utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.801 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

72.25 M Ft
4 szoba
84 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

130 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás