Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Győr, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
52 500 000 Ft52.5 M Ft 972 222 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Viktória
Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179324 hivatkozási számú győri társasházi lakás.

- 54 m2-es,

- 2 szobás ( aszobák egymásból nyílnak),

- tégla építésű,

- első emeleti,

- liftes épületben kapott helyet,

- erkélyes,

- távhős, egyedi mérővel,

- parkosított, zárt, közös használatú udvarral,

- nagyon jó közlekedéssel,

- felújítást, korszerűsítést igényel.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó győri társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179324

Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
972 e Ft
1077 e Ft 10%
Ennek az ára
Győr átlagár
52.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

130 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás