City Pearl

Eladó téglalakás
Győr, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
47 990 000 Ft47.99 M Ft 1 262 895 Ft/m2
1 szoba
38 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 38 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 552
Hannichné Szénhegyi Gertrúd
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Győr-Sziget városrészben igazi fiatalos, jó elosztású, rezsibarát lakás várja új lakóját
Befektetésnek is remek lehetőség az egyetem közelsége miatt

TERVEZETT ÁTADÁS MÁJUS !!!

AI elemzés:
A hirdetett ingatlan négyzetméter ára (1 263 158 Ft/m²) a környék medián árának (1 260 617 Ft/m²) körül mozog, tehát árazás szempontjából reálisnak mondható.
Az ingatlan elhelyezkedése az egyetem közelsége miatt kedvező lehet bérbeadás szempontjából, ami növeli a befektetési értékét.
Figyelembe véve a 3.000.000 Ft-os kedvezményt,
Összességében, a jelenlegi piaci helyzet alapján a lakás jó ajánlatnak tűnik.

Minden ingatlan 3.000.000 Ft kedvezménnyel köthető le
Az ingatlan alkalmas a 3%-os hitelre

Ebben a dinamikusan fejlődő városrészben igen jó lokációjú helyen épül a társasház
Közelsége az egyetemhez és a belvároshoz kiváló lehetőség bérbeadásra is

A 13 lakásból álló ingatlan magas műszaki tartalommal készül

Az L7-es lakás a második emeleten található hasznos alapterület: 35,54nm + 5,3nm ERKÉLY
- amerikai konyhás nappali, fürdőszoba ,WC, előtér kerül kialakításra
/ későbbiekben hálószoba leválasztható/

Az ingatlan fűtéskész ára: 47.990.000Ft
5% Áfa tartalom
Kulcsrakész befejezés kérhető

Műszaki tartalom:
Magas műszaki tartalommal épült társasház jellemzői:
- A társasház 30 cm-es falazóelemekből, 15 cm-es homlokzati hőszigeteléssel épül.
- A belső válaszfalak szabadon változtathatók, így formálhatja új otthonát az Ön igénye szerint.
- Műanyag homlokzati nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel rendelkeznek.
- Az ingatlan hűtése/fűtése hőszivattyúval történik, egyedi hőmennyiség mérővel és hőmérséklet szabályozó termosztáttal.
- A hűtésnél a rendszer külső 35°C melett belső 25 °C hűtési hőfokra lett tervezve mely ideális és komfortos huzat, légkeverés és zaj mentesen hűti le a lakást. .
-Fűtés illetve hűtés padlóban illetve mennyezetben történő vezetékezése műanyagcsővel történik. 1db törölköző szárítós radiátor az árban.
-Az ingatlan hűtése / fűtése hőszivattyúval történik, lakásonkénti egyedi hőmennyiségmérővel és hőmérséklet szabályozó thermosztáttal .
-Melegvíz előállítás is hőszivattyúval történik
- Zárt, körbekerített udvar.
-Az udvarban felszíni parkolók és egy közös használatú kert is kialakításra kerül
- A társasház előzetes energetikai besorolása a meglévő számítás alapján A+
-Utcai fronton ajándék elektromos mozgatású redönyök távirányítóval

Tető és külső nyílászárók az ingatlanon belső vakolás zajlik

Tervezett átadás 2026. II. negyedév

Megtekintésért és bővebb információért keressen bizalommal

Díjmentes hitel tanácsadással és ügyintézéssel segítünk ügyfeleinknek

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1263 e Ft
1212 e Ft -4%
Ennek az ára
Győr átlagár
47.99 M Ft m Ft
44.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

72.25 M Ft
4 szoba
84 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Jászkarajenő
Eladó családi ház

Jászkarajenő