Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Fonyód, 2. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
102 500 000 Ft102.5 M Ft 1 798 246 Ft/m2
2 szoba
57 m²
2. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Bleicher Mónika
PT Property Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szeretne hangulatos, tökéletesen kifinomult, újszerű lakásban élni?
Ne nézelődőn tovább, megtalálta álmai otthonát, nyaralóját!
Fonyódon, a 2020-ban átadott SUNSET RESORT APARTMANHÁZBAN, modern, magas minőségben eladó 57 nm-es, nagy erkélyes lakás! A társasház közvetlenül a BALATON PARTJÁN HELYEZKEDIK EL, SAJÁT STÉGGEL az itt tartózkodók részére, ezen kívül saját medence, játszótér, napágy és Sup bérlési lehetőségek is rendelkezésre állnak még további egyéb szolgáltatások mellett, egyszóval minden adott egy tökéletes nyaraláshoz és a luxus életérzéshez.
A lakás felosztása: előszoba, közlekedő, amerikai konyhás nappali, szoba, fürdőszoba, wc, erkély, melyre a szobából és a nappaliból is kijuthatunk. Az ingatlan hűtő-fűtő klímával felszerelt.
Az ingatlanhoz tartozik egy fedett kocsibeálló, ami 6.500.000 Ft-ba kerül, ezt kötelező a lakáshoz megvásárolni!
A LAKÁS TELJES BERENDEZÉSSEL EGYÜTT ELADÓ 4 millió Ft-ért.
Amennyiben kínálatom felkeltet érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Referencia szám: LK073354

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Fonyódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fonyód m² ár
1798 e Ft
1394 e Ft -29%
Ennek az ára
Fonyód átlagár
102.5 M Ft m Ft
66.4 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fonyód, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

55 M Ft
3 szoba
85 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

101.54 M Ft
3 + 1 szoba
86 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

199 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

65 M Ft
4 szoba
103 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
3 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

49.99 M Ft