Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Fonyód, 1. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 16 kép 1/19
89 899 000 Ft89.899 M Ft 1 362 106 Ft/m2
3 szoba
66 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 66 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 415
Dancs Norbert
City Cartel Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal költözhető új építésű társasházi lakás a Balatontól 150 m távolságra, ajándék jacuzzival!

A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Fonyód frekventált, strand közeli részén, a Balatontól két perc távolságra, egy 1. emeleti, 66 m2-es lakást.

Beosztását tekintve egy amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, külön Wc, előszoba, nagy méretű fedett terasz jakuzzival található.

Lakóingatlan besorolású ingatlan önálló mérőórákkal, hőszivattyús hűtés-fűtéssel rendelkezik.
Padlófűtés és beépített fan-coil berendezésekkel.

A társasház minden apró részletét a minőségi és igényes kialakítás jellemzi, kiváló választás lehet állandó lakásnak, nyaralónak vagy befektetésnek is.

A lakásokhoz vásárolható zárt felszíni parkoló, zárható garázs és különböző méretű tárolók is.

Részletes műszaki leírás ismertetéséhez keressen bizalommal!

További kérdések esetén állok rendelkezésére! Megtekinteni a hét bármely napján lehetséges!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Fonyódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fonyód m² ár
1362 e Ft
1294 e Ft -5%
Ennek az ára
Fonyód átlagár
89.899 M Ft m Ft
91.4 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fonyód, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

64 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

75.788 M Ft
3 szoba
51 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

101.54 M Ft
3 + 1 szoba
86 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

49.99 M Ft
1 szoba
31 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

55 M Ft
3 szoba
85 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

59.99 M Ft
2 szoba
36 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

47.99 M Ft
1 szoba
27 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

64 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

99 M Ft
3 szoba
75 m²
Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

102.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft