Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XXIII. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
58 000 000 Ft58 M Ft 1 450 000 Ft/m2
2 szoba
40 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiváló lehetőség Orbánhegyen!
Eladó egy kétlakásos családi házban egy 40 m2-es, saját, önálló bejárattal és kerttel, amerikai konyhás nappalival és külön hálószobával rendelkező lakás, 75 %-os készültségi fokon! Budapest XXIII. kerületében, közkedvelt, csendes, kertvárosias részen található az ingatlan, melynek befejezését a kivitelező igény szerint vállalja. Adásvétel esetén ügyvédi használati megállapodás készül.
A ház sávalapozású, könnyűszerkezetes (falazat: OSB lapok + gipszkarton és közötte Therwoolin szig. anyag), 10 cm-es külső dryvit szigeteléssel, zsindelyes tetővel, hő- és hangszigetelő műanyag nyílászárókkal, hőszivattyús fűtéssel - így nagyon alacsony a várható rezsiköltség. Ennek a 40 m2-es lakásnak a befejezési költsége igény szerint még kb. 6-7 mó Ft, de ez már egy egysoros konyhabútort is tartalmaz. Burkolatok választhatók br. 6000 Ft/m2 árig. Igény szerint riasztó, redőny, klíma...kérhető. Kiváló lehetőség egyedülállók számára, de fiatal párok első otthonaként is remek lakásmegoldás lehet! Lokáció szempontjából is nagyon kedvező - a HÉV, a 135, 654, 655, éjszakai 966-os buszok, Lidl és Aldi, ill. a Ráckevei (Soroksári)-Dunaág Horgász part néhány perces sétaközleségben, autóval a Boráros tér 15 perc, az M0-s, a Haraszti út, Ócsai út2-3 perc alatt elérhető!
Ügyfeleink számára teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésre az OTP Bankcsoport. Az OTP Ingatlanpont kínálatából választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelmegoldásokat kínálunk, illetve az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést is tudunk biztosítani!
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján!

58000000 Ft

Referencia szám: M293419

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1450 e Ft
1333 e Ft -9%
1675 e Ft 13%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
58 M Ft m Ft
59.7 m Ft 3%
88.4 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
64 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

49.99 M Ft
1 szoba
34 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
70 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

58 M Ft
2 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

159.9 M Ft
3 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

98.5 M Ft
3 szoba
67 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep, Ördögszekér utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

89 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

61 M Ft
1 + 1 szoba
60 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

85 M Ft
3 szoba
84 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

58 M Ft
2 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

229.9 M Ft
4 szoba
103 m²