Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XXIII. kerület, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
54 000 000 Ft54 M Ft 1 741 935 Ft/m2
2 szoba
31 m²
2. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bacsó Diána
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Soroksáron új építésű lakások
Projekt leírás
Eladó lakások Soroksár-Újtelepen, 23. kerületben!
Soroksáron 3 lépcsőházban összesen 26 lakás épül.,
1-2 szobás, világos, erkélyes lakások, a negyedik emeletem egy Penthause + 4 lakás.
. A burkoló anyagokat menet közben választhatja az új tulajdonos saját ízlése szerint.

Jellemzők:
A lakások rohamosan épülnek a legmodernebb technológiával
A geotermikus fűtés számos előnnyel jár, mind a környezet mind a felhasználó számára.

A legfontosabbak.:

KÖRNYEZETBARÁT MŰKÖDÉS,ALACSONY ÜZEMELTETÉSI KÖLTSÉGEK,HOSSZÚ ÉLETTARTAM ÉS ALACSONY KARBANTARTÁSI IGÉNY ,
VALAMINT FŰTÉS ÉS HŰTÉS EGY RENDSZERBEN.
.
A geometrikus fűtés alkalmazása növelheti az ingatlan értékét, mivel egy modern,fenntartható fűtési megoldást jelent.

·
Jellemzők:

-Modern kialakítású, világos lakások.
-29-32 -54-57-78 m2 alapterületű lakások.
Mindegyik lakáshoz tartozik erkély vagy terasz.
-padlófűtés, mennyezet hűtés-fűtés, hőszivattyús rendszerrel
-Hővisszanyerős szellőztetés

-Ütemezés.
20 % belépés
40-%emelt tető alatt kb. év vége
35%kulcsrakész jogerős használatbavétel 2026 szeptember
5% - költözéskor
2 éves ütem 18 hónap.

Garázs tartozik mindegyik lakáshoz + 10 millió forint,
vagy liftes garázs 6 millió forint,
felszíni beálló 5 millió forint.

4. emeleten Penthouse +4 lakás. 24 felszíni beálló tartozik a házhoz 5 millió forint

Környék:
-Csendes, kisvárosi hangulat
-Jó közlekedési lehetőségek: a belváros tömegközlekedéssel 30 perc alatt elérhető
-
Budapest XXIII. kerülete – Soroksár (németül: Markt) a magyar főváros legfiatalabb kerülete; 1994-ben vált le Budapest XX. kerületéről.
Egyre népszerűbb hely lett, kiválóan megközelíthető, zöldövezet, kiváló infrastruktúrával övezett környék.
Projekt bemutatása

oroksáron új építésű lakások
Projekt leírás
Eladó lakások Soroksár-Újtelepen, 23. kerületben!
Soroksáron 3 lépcsőházban összesen 74 lakás épül.,

Jellemzők:
A lakások rohamosan épülnek a legmodernebb technológiával
A geometrikus fűtés számos előnnyel jár, mind a környezet mind a felhasználó számára.

-Modern kialakítású, világos lakások.
-29-32 -54-57-78 m2 alapterületű lakások.
Mindegyik lakáshoz tartozik erkély vagy terasz.
-Hővisszanyerős szellőztetés

-
Ütemezés.
20 % belépés
40-%emelt tető alatt kb. év vége
35%kulcsrakész jogerős használatbavétel 2026 szeptember
5% - költözéskor
2 éves ütem 18 hónap.

Garázs tartozik mindegyik lakáshoz + 10 millió forint,
vagy liftes garázs 6 millió forint,
felszíni beálló 5 millió forint.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1742 e Ft
1376 e Ft -27%
1690 e Ft -3%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
54 M Ft m Ft
60.6 m Ft 11%
88.7 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep, Ördögszekér utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

89 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

58 M Ft
2 szoba
40 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
90 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

85 M Ft
3 szoba
84 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

89 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

85 M Ft
3 szoba
84 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca