Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
58 000 000 Ft58 M Ft 1 318 182 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Kovács Kata
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó ez a bájos és praktikus lakás a XXII. kerületben!
Amennyiben a képek és az ingatlan adatai felkeltették érdeklődését, akkor várom szeretettel egy megtekintésre.

Még néhány fontos információ előtte:

-A fűtést gázkonvektor biztosítja, amely lehetővé teszi, hogy teljesen a saját igényeire szabja a fogyasztást, így hatékony és jól kontrollálható megoldást kínál a hidegebb hónapokban is.

-A lakás téglaépítésű, egy kifejezetten rendezett, tiszta és karbantartott társasházban található, amelynek köszönhetően az otthon melege és kulturált hangulata minden évszakban megmarad.

-Az ingatlan a lift nélküli épület 3. emeletén helyezkedik el. Mit jelent ez a mindennapokban? Fiatalos, lendületes életvitelt, ahol a napi kötelező lépcsőzés gondoskodik a fittségről, cserébe pedig egy világos és csendes otthonba érkezhetünk haza.

-Kifejezett előny, hogy a lakás alatt és felett is laknak, így felülről és alulról is fűtött/szigetelt. Ennek köszönhetően a fűtési költségek rendkívül alacsonyan tarthatóak!

Mit is jelent ez a belső kialakítás terén:

-Tökéletes elrendezés: A 44 nm-es alapterületen a 2 szoba teljesen külön nyílik, így maximális privát szférát biztosít – ideális fiatal pároknak vagy otthoni munkavégzéshez (home office).

-Kényelmi szempontok: A fürdő és a WC külön helyiségben kapott helyet, így nincs reggeli sorban állás.

-Saját erkély: Egy hangulatos kis külső tér, ahol megihatja a reggeli kávéját, vagy kifújhatja magát egy hosszú nap után.

Adottságok, lokáció:

-A lakáshoz tartozó erkély remek helyszínt biztosít a lazításra vagy egy kellemes esti beszélgetésre.

-A 22. kerület közkedvelt, zöldövezeti és családias része remek infrastruktúrával rendelkezik ( a vonat és buszközlekedés kiváló, 15 perc a Kelenföldi pályaudvar), így a nyugalom mellett a jó közlekedés is garantált.

-A társasház lakóközössége kifejezetten rendezett és kulturált, így az épületbe belépve is egy tiszta, barátságos environments fogadja.

Rengetget tudnék még mondani róla, de javaslom jöjjön és nézze meg velem együtt!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagytétény m² ár
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1318 e Ft
898 e Ft -47%
1169 e Ft -13%
1664 e Ft 21%
Ennek az ára
Nagytétény átlagár
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
58 M Ft m Ft
42.3 m Ft -37%
57.6 m Ft -1%
88.4 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

150 M Ft
6 szoba
137 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

55 M Ft
2 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

54 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XX. kerület