Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, földszint

+ 16 kép 1/19
165 900 000 Ft165.9 M Ft 1 152 083 Ft/m2
3 szoba
144 m²
földszint
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 232 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 477
Juhász Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium sorházi lakás saját kerttel Rózsavölgy zöldövezetében!
ÁRCSÖKKENÉS!

Eladó egy kivételes szélső sorházi lakás Budapest XXII. kerületében, Rózsavölgy legszebb részén, ahol a természet közelsége és a városi kényelem tökéletes egyensúlyban van. Ideális választás családoknak, akik nyugalomra vágynak, de fontos számukra a gyors belvárosi elérhetőség (15–20 perc).

Főbb jellemzők:
a lakás 144 m² világos és modern belső terek
Nappali + 2 hálószoba (akár 3 hálószobássá alakítható)
2 fürdőszoba + 3 WC
232 m² saját kert, több erkély és terasz
Teljesen gépesített, modern konyha
38m² tágas gardrób, mosókonyha, tároló, amely akár edzőtermi, wellness funkcióvá is alakítható
Saját önálló fűthető 16m2-es garázs vízkiállással és töltési lehetőséggel + udvari beálló
Kettő Klímaberendezés.
Alacsony fenntartási költségek.
A lakás irányára: 165,9 millió Ft
A garázs irányára: 10 millió Ft, amely a lakással együtt megvásárolandó!

Három szint beosztása:
Pince (54 m²): garázs, gardrób, mosókonyha, tároló
Földszint (41,5 m² + 8 m² terasz): nappali, külön WC
Emelet (41 m² + 9 m² erkély): 2 szoba, fürdőszoba (3 szoba könnyen kialakítható)

Környék:
Csendes, zöldövezeti elhelyezkedés, panorámás utca
Játszóterek, óvodák pár perc sétára
Savoya Park bevásárlóközpont a közelben
Kiváló közlekedés: belváros 15–20 perc alatt elérhető.

Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, ahol a madárcsicsergés az ébresztő, a kerted pedig saját kis birodalom. Ez az ingatlan ritka lehetőség Rózsavölgyben: tágas, modern, gazdaságos és családbarát. Ne maradjon le róla!

A környék infrastruktúrája kiváló, buszmegálló(251, 251A, 251E busz 8 perc gyalogos távolságban elérhető).

Az ingatlan megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges, akár hétvégén is.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, további kérdéseivel kapcsolatban várom jelentkezését!
(J.D.) ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386948

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1152 e Ft
1266 e Ft 9%
1706 e Ft 32%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
165.9 M Ft m Ft
94.2 m Ft -76%
131.3 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
XXII. kerület, Budatétény, Terv utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
XXII. kerület, Budafok, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

60.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület