Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, Budafok, Kossuth Lajos utca, félemelet

+ 8 kép 1/11
60 900 000 Ft60.9 M Ft 1 068 421 Ft/m2
2 szoba
57 m²
félemelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: félemelet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 527
Bozó Brigitta
Jalits Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, hangulatos otthon Csepel szívében – azonnal költözhető, 3%-os hitelre is alkalmas, befektetésnek is kiváló!

Eladó Csepel belvárosában, kiváló közlekedés mellett egy 57 m²-es, félemelet, két különnyíló szobás téglalakás, amely tökéletes választás saját otthonnak vagy értékálló befektetésnek!

A lakás déli fekvésű, így egész nap napfényes és barátságos hangulatú.
A 22,5 m²-es nappali tágas és otthonos, a 12,5 m²-es hálószoba pedig csendes, belső udvarra néz, ideális pihenésre és nyugodt mindennapokra.

Főbb jellemzők:

- Új műanyag nyílászárók redőnyökkel

- Biztonsági bejárati ajtó

- Cirkó gázfűtés, egyedi mérőórákkal

- Frissen festve kerül átadásra – azonnal költözhető

- Egyedileg gyártott beépített bútorok a nappaliban, előszobában és konyhában

- 8 m²-es saját tároló a pincében

- Rendezett társasház, jó lakóközösség

A környék rendkívül praktikus: HÉV-megálló (Szent Imre tér) mindössze 8 perc sétára, közelben buszjáratok (35, 36, 148, éjszakai 979, 979A), boltok, iskola, piac és parkok találhatók.

A lakás a 3%-os CSOK Plusz hitel feltételeinek is megfelel, így akár fiatal párok vagy családok számára is remek lehetőség!

Legyen szó saját otthonról vagy biztos hozamú befektetésről, ez az ingatlan Csepel egyik legjobb ajánlata – ilyen adottságokkal ritkán kerül a piacra.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budafok m² ár
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1068 e Ft
964 e Ft -11%
1210 e Ft 12%
1617 e Ft 34%
Ennek az ára
Budafok átlagár
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
60.9 M Ft m Ft
64.6 m Ft 6%
59.1 m Ft -3%
240.4 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, Budafok, Kossuth Lajos utca, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
XXII. kerület, Budatétény, Terv utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület