Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
84 000 000 Ft84 M Ft 1 312 500 Ft/m2
3 szoba
64 m²
3. emelet
építés éve:1987

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gerébi Attila Gábor
Active Partner 22 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budafok egyik csendes, zöld lakóparkjában kínálunk eladásra egy 64 nm-es, erkélyes lakást, amely remek lehetőséget rejt magában azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnének otthont teremteni.

A lakás a társasház 3. emeletén található, de nem zárószinti, hiszen az épület négyszintes. Különleges hangulatát tovább emeli, hogy a két nagyobb szoba ablakai a Dunára néznek, a lakás világos. Az erkély ideális hely lehet egy reggeli kávéhoz vagy egy nyugodt esti kikapcsolódáshoz.

Az ingatlan jelenlegi állapotában teljes felújítást igényel, ugyanakkor éppen ez adja meg a lehetőséget arra, hogy új tulajdonosa valóban saját elképzeléseire formálja. A lakás elrendezése praktikus: három szobával rendelkezik, a fürdőszoba és a WC pedig külön helyiségben található.

A környék rendezett, nyugodt és nem átmenő forgalmú, így ideális választás lehet mindazoknak, akik a város közelsége mellett csendes környezetre vágynak. A közlekedés ugyanakkor kifejezetten jó, így a mindennapi ügyintézés és a belváros elérése is könnyen megoldható.

Ez a lakás nem csupán egy felújítandó ingatlan, hanem egy lehetőség arra, hogy valaki igazán otthonossá és egyedivé alakítson egy kiváló adottságokkal rendelkező budafoki lakást.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1313 e Ft
1283 e Ft -2%
1694 e Ft 23%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84 M Ft m Ft
94.6 m Ft 11%
132.3 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület, Budatétény, Terv utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
2 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

118.8 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

45.5 M Ft
2 szoba
65 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Királyhágó utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

209.9 M Ft
4 szoba
118 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás