Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, Budatétény, Terv utca, földszint

+ 15 kép 1/18
94 000 000 Ft94 M Ft 1 566 667 Ft/m2
3 szoba
60 m²
földszint
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Toró Tímea
Otthon Centrum - Bicskei utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új tulajdonosát keresi egy világos, jó állapotú, remek elosztású, terasszal is rendelkező, belső kétszintes lakás a XXII. kerületben, a Terv utcában.
Ha hangulatos lakást keres, ugyanakkor fontos Önnek a jó közlekedés és a jól élhető, kellemes, nyugodt környezet, akkor ezt a lehetőséget ne hagyja ki!

A KÖRNYÉKRŐL:
- XXII. kerület, Budatétény-Rózsakert, Terv utca.
- Jó infrastruktúrával és tömegközlekedéssel rendelkező környezet.
- A legközelebbi buszmegálló 150 méterre van.
- Élelmiszerbolt 500 méter, óvoda, általános iskola, játszótér 800 méteren belül.
- Számos egyéb üzlet és szolgáltatás elérhető kényelmes sétatávolságra.
- A Campona autóval 3, busszal 11 perc, 1,5 km távolság.

A HÁZRÓL:
- Az 1990-es években épült, zárt lépcsőházas téglaépület.
- Nyugodt, biztonságos és zöld környezetben, körülkerített területen helyezkedik el.
- A társasház kívülről és belülről is jó állapotú, lépcsőháza tiszta és rendezett.
- Az épületben lift nem található.
- Minden lakás jogosult 1 autóval a zárt udvarban parkolni.

A LAKÁSRÓL:
- Magasföldszinti, belső kétszintes, összesen 60 m2-es, jó állapotú ingatlan.
- Felosztása a felső szinten: előszoba, nappali, 1 hálószoba, konyha, fürdőszoba-WC, terasz.
- Felosztása az alsó szinten: közlekedő, szoba.
- A nappali délkeleti, a hálószoba és a konyha északnyugati tájolású.
- A szobák jó minőségű fa ablakai jól szigetelnek és a körülkerített belső udvarra néznek.
- Két irányban van ablak, a lakás jól szellőztethető.
- Szobái parkettával, a többi helyiség járólappal burkolt.
- A fűtést és a használati melegvizet kombi gáz cirkó biztosítja.
- A lakáshoz tartozik egy külön helyrajzi számmal rendelkező garázs, mely tárolóként használható, melynek árát a hirdetési ár már tartalmazza.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van. Amint rendelkezésre áll, azzal a hirdetése frissítésre kerül.
A lakás Otthon Start Programmal nem vásárolható meg.

AZ INGATLAN MEGTEKINTHETŐ:
- személyesen,
- VIDEÓN,
- online személyes bejelentkezéssel.

FINANSZÍROZÁSBAN SEGÍTÜNK:
- Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti minden bank és hitelintézet ajánlatát.
- Önnek nincs más dolga, mint beszélgetni munkatársunkkal, majd a megversenyeztetett ajánlatokból kiválasztani a hosszútávon is a legmegfelelőbb konstrukciót.
- Szakértőink 20 éves szakmai tapasztalattal és egyedi igényekre szabott, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel, teljes körű CSOK Plusz és Otthon Start Program ügyintézéssel várják Önt.
- Előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.

Jó szívvel ajánlom pároknak, akár nagyobb gyerekkel is. Azok számára is megfelelő lehet, akik az alsó szintet nem lakószobaként, hanem dolgozószobaként vagy műhelyként hasznosítanák.

További információért és megtekintési időpontért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budatétény m² ár
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1567 e Ft
323 e Ft -385%
1266 e Ft -24%
1706 e Ft 8%
Ennek az ára
Budatétény átlagár
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94 M Ft m Ft
22.1 m Ft -325%
94.2 m Ft 0%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, Budatétény, Terv utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

45.5 M Ft
2 szoba
65 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

165.9 M Ft
3 szoba
144 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
3 szoba
60 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
125 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület