Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
54 500 000 Ft54.5 M Ft 1 090 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
3. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 941
Terjék Nikolett Erzsébet
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában.
A lakás elhelyezkedésének köszönhetően egész nap világos és napfényes. Az ingatlan jelenlegi elosztása ideális nagyobb családok számára is, két szoba, külön konyhával és étkezővel. A fürdőszoba és a toalett külön helyiségben.
Jöjjön el, nézze meg, és álmodja meg új otthonát egy rendezett tégla építésű társasházban, melyhez egy belső kert is tartozik.
Infrastruktúrája kiváló, mindössze néhány perces sétával elérhető minden, Szakorvosi Rendelőintézet, Csepel Pláza, Spar és számos egyéb üzlet, a HÉV állomás a Boráros tér irányába (menetidő 10 perc), valamint a buszközlekedés Kőbánya-Kispest, Pestszentlőrinc, Tököl, Szigethalom, Ráckeve stb. irányába.
M315441

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1090 e Ft
1008 e Ft -8%
1675 e Ft 35%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.5 M Ft m Ft
43.2 m Ft -26%
88.4 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

83.9 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

86.6 M Ft
3 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás