Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, Szt. Erzsébet tér utca, Tetőtér
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
XX. ker. Erzsébetfalva, központi részén a városközponthoz pár perc sétára, kínálunk eladásra egy udvari bejáratos, első emeleti 78 nm-es lakást.
A lakás a tetőtérben helyezkedik el, 3 szobás, étkező konyhás, tusolós fürdőszobás.
A konyha burkolata linóleum, a szobák burkolata szalag parketta.
Fűtése házközponti, fatüzelésű kazánnal. A kazán fűtését kazánmester biztosítja. A fűtés költsége fűtésszezonban kb. 20 ezer forint.
A szobák elhelyezkedése végett ferde síkúak.
A lakás a tisztasági festésen kívül kisebb felújításra is szorul igény szerint.
A lakás meleg érzetét kifejezetten téli estéken a kandalló is biztosítja.
Az ablakok cseréje az új tulajdonosra vár.
Tehermentes, azonnal költözhető.
Az ingatlan infrastruktuálisan, pl. óvoda,iskola,posta, bevásárlási lehetőség és számos vásárlási lehetőség szolgálja késnyeémünket.
A lakáshoz tartozik egy gépészeti helyiség is.
A megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges a hét minden napján.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 05.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XX. kerület, Szt. Erzsébet tér utca, Tetőtér