Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
92 000 000 Ft92 M Ft 1 314 286 Ft/m2
1 + 2 szoba
70 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 323
Turós Ivett
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Különlegesen magas műszaki tartalmú lakások várják tulajdonosaik.

A beruházó számos referenciával rendelkezik Budapesten és a környező településeken is.
A tervezett épületben kilenc lakás kerül kialakításra.

Monolit vasbeton pillérváz, helyenként pedig teherhordó Porotherm 30 Aku Z falazóblok falazattal, mely biztosítja a modern, időtálló technológiát. A garázsból szekcionált, antracit garázsajtókon keresztül jutunk az épületbe, míg a gyalogosan érkezők videós kaputelefonon keresztül kommunikálhatnak a lakókkal.

A fehér, műanyag nyílászárók kívül-belül háromrétegű üvegezéssel készülnek, emellé biztonsági zárral ellátott bejárati ajtók kerülnek beépítésre. Kívülre lemez párkányok helyeznek, míg belül esztétikus, fehér párkányokat kap a vásárló.
Az ár a színes beépített motoros alumínium redőnyszerkezeteket is tartalmazza, továbbá a hálószobákba fix szúnyogháló kerül elhelyezésre.

A teraszokon üveg korlát készül, szögletes rozsdamentes oszlopokkal rögzítve.
Lakásonként televízió hálózat, telefonhálózatok kiépítése is az ár része, emellett riasztó előkészítést is kapnak az ingatlanok.

Hőszivattyús rendszeren keresztül padlófűtéssel gondoskodhatunk a megfelelő hőérzetről, amit digitális fűtésszabályzón keresztül irányíthatunk lakásonként. A fürdőszobákba elektromos törölközőszárítós radiátort ajánl a kivitelező, míg a hűtésről Midea fali fan-coil gondoskodik.
A fűtés-hűtés és melegvíz fogyasztást lakásonkénti hőmennyiség mérő méri.

„E”-lakás bruttó 70,09 nm, melyben a trendeknek megfelelően tágas, amerikai konyhás nappali vár minket és további 2 hálóval rendelkezik. Az ingatlanhoz tartozik egy 4 nm-es loggia is.

Belső tereinket ízlésünk szerint, minőségi burkolatokkal láthatjuk el, a kivitelező számos modern, igényes opciót kínál.

Az épületben 4 db fedett garázst és 6 darab zárható tárolót is kialakítanak.

Átadás: 2026.06.
ÁR: 92 M

Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1314 e Ft
1173 e Ft -12%
1706 e Ft 23%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
92 M Ft m Ft
75.9 m Ft -21%
131.3 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület, Tótfalusi Kis Miklós sétány
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

76.99 M Ft
1 + 3 szoba
75 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Jókai Mór utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

79 M Ft
3 szoba
66 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²