BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
51 900 000 Ft51.9 M Ft 1 482 857 Ft/m2
1 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1956

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rádai-Tóth Alexandra
Duna House - Vécsey utca (Pesterzsébet)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Otthon Start Programmal finanszírozható, bútorozott garzon a Duna-part
közelében!

Budapest XX. kerületében, a Duna-parttól pár lépésre kínáljuk ezt a 35 m²-es,
teljes körűen felújított, azonnal költözhető garzont, amely 1/1 tulajdonban van.
Az ingatlan 2025-ben esett át friss felújításon: új villanyvezetékek kerültek
kialakításra (a konyharészt kivéve), a szobában modern melegburkolat készült,
a falak friss festést kaptak, a plafon pedig gipszkarton álmennyezettel és új
lámpatestekkel lett esztétikusan megújítva. A fűtésről felújított gázkonvektor
gondoskodik, a melegvíz ellátást egy 80 literes villanybojler biztosítja, míg a
kellemes hőmérsékletről egész évben egy vadonatúj, hűtő-fűtő AUX klíma
gondoskodik.

A lakásban egy gipszkarton fallal leválasztott gardróbhelyiség is kialakításra
került, amely igény szerint egybenyitható a szobával, így a tér könnyen alakítható
az új tulajdonos elképzelései szerint. Az ingatlan bútorozott állapotban kerül
értékesítésre: kihúzható kanapé, tűzhely és gépesített konyha is rendelkezésre áll,
így ezek beszerzésével már nem kell számolni. A mosógép számára a konyhában
került kialakításra csatlakozási lehetőséggel ellátott hely, ami tovább növeli a
praktikumot. A lakás valóban egy bőrönddel költözhető, nem igényel további ráfordítást.

A társasház rendezett, csendes lakóközösséggel rendelkezik, és 2025 januárjában az
épület összes gázvezetéke teljes körűen cserélésre került, ami jelentősen növeli a
biztonságot. A közös költség mindössze 12 000 Ft havonta, amely felújítási alapot
is tartalmazza. Az utcában a parkolás ingyenes.

Elhelyezkedése kiemelkedően kedvező: a Duna-part közelsége nyugalmat és
természetközeli hangulatot biztosít, miközben a mindennapi infrastruktúra is kiváló. A
közelben található a VakVarjú Csónakház, játszótér, sportolási lehetőségek, valamint a
Pesterzsébeti Jódos-Sós Gyógy- és Strandfürdő, emellett óvoda is elérhető a
környéken. A Mediterrán lakópark parkosított, fiatalos környezete szintén néhány perc
sétával megközelíthető.

A tömegközlekedés kifejezetten kedvező: Pesterzsébet városközpont busszal mindössze
5 perc távolság, a közelben HÉV- és buszjáratok biztosítják a gyors kapcsolatot, így a
Boráros tér és a Közvágóhíd is rövid idő alatt elérhető. Ennek köszönhetően autó nélkül
is rendkívül kényelmes a közlekedés.

Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik felújított, alacsony fenntartású, azonnal
költözhető garzont keresnek jó közlekedéssel és kellemes környezetben. Az Otthon Start
Program 3%-os hitelével könnyedén megvásárolható, így akár első otthonként, akár
befektetésként is kiváló lehetőség.

További kérdések esetén kérem hívjon telefonon, vagy küldjön üzenetet!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1483 e Ft
1130 e Ft -31%
1723 e Ft 14%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
51.9 M Ft m Ft
38.3 m Ft -35%
59.3 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

23 M Ft
1 szoba
32 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

79 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²