Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
63 200 000 Ft63.2 M Ft 1 149 091 Ft/m2
2 szoba
55 m²
2. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rádai-Tóth Alexandra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújításra ideális, erkélyes lakás Pesterzsébet központi részén, mely kiváló alap saját otthonhoz vagy befektetéshez!

Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, Pesterzsébet városközpontjától pár perc sétára, egy rendezett, négyemeletes társasház 2. emeletén kínálunk megvételre egy 55 nm-es, erkélyes, tégla építésű lakást.

Az ingatlan jelenleg lakható állapotú, ugyanakkor kifejezetten felújításbarát adottságokkal rendelkezik, így ideális választás mindazok számára, akik egy jó alapokra épülő, saját igények szerint alakítható otthont keresnek, vagy értéknövelő befektetésben gondolkodnak. A lakás elrendezése átgondolt és jól kihasználható: a bejárati ajtón belépve egy tágas előszobába érkezünk, ahol beépített szekrények biztosítanak jelentős tárolókapacitást, így a mindennapokban használt és ritkábban előkerülő holmik is könnyedén elhelyezhetők. Innen bal kéz felől nyílik a konyha, vele szemben pedig egy praktikus kamra kapott helyet. Az előszobából továbbhaladva található a világos nappali, melyből egy külön nyíló hálószoba érhető el. A fürdőszobaszintén az előszobából közelíthető meg, míg az erkélykapcsolatos nappali kellemes plusz teret biztosít a mindennapokhoz.

Az otthon fűtéséről gázkonvektor, a melegvíz-ellátásról Ariston villanybojler gondoskodik. A nyílászárók néhány évvel ezelőtt korszerű, hőszigetelt műanyag ablakokra lettek cserélve, így ez a költség már nem terheli a jövőbeni felújítást. A lakáshoz tároló is tartozik. A társasház lift nélküli, azonban a második emelet kényelmesen, jól járható lépcsőházon keresztül megközelíthető.Az ingatlan mérete és elosztása kiváló alapot nyújt egy modern, jól kihasználható lakótér kialakításához, de befektetési célra is kifejezetten vonzó, hiszen jelenleg bérlő lakja, aki igény esetén szívesen maradna, így az új tulajdonos számára akár azonnali hozamot is biztosíthat.

Az ingatlan Pesterzsébet városközpontjától mindössze néhány perc sétára található,ami jelentős értéknövelő tényező. A környéken kiváló tömegközlekedési kapcsolatok,üzletek, bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások, iskola, óvoda, orvosi ellátás és vendéglátóhelyek egyaránt elérhetők. Ez a komplex infrastruktúra nemcsak a mindennapi életet teszi kényelmessé, hanem befektetési szempontból is stabil keresletet biztosít.

A tulajdoni lap tehermentes, hitel igénybevétele sem akadály. Jöjjön el, nézze meg személyesen, és ismerje meg új otthonát Pesterzsébet egyik legkedveltebb részén!

Referencia szám: LK099041-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1149 e Ft
1081 e Ft -6%
1664 e Ft 31%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.2 M Ft m Ft
59.4 m Ft -6%
88.4 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

98.9 M Ft
1 + 2 szoba
79 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

34.9 M Ft
3 szoba
26 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület