Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, földszint 
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó egy teljesen felújított, 61 nm-es tégla építésű lakás, amely jó fényviszonyokkal rendelkezik, és egy osztatlan közös kerttel büszkélkedhet mindössze pár lépésre a városközponttól.
Az ingatlan kiváló választás lehet mindenkinek, aki szereti a városközpont nyüzsgését, ugyanakkor néha szüksége van egy csendes, nyugodt menedékre is. Az épület téglakonstrukciója garantálja a tartósságot és a jó hőszigetelést, ami hosszú távon is kedvező lehet az energiaszámlák tekintetében.
Az ingatlan egyike azon kevés városközponti lakásoknak, melyek még mindig rendelkeznek kertkapcsolattal. Az osztatlan közös kert ideális hely a pihenésre és a kikapcsolódásra, ahol a város szívében élvezheti a természet közelségét.
Amint belépünk a lakásba, azonnal észrevehetjük, hogy a felújítás során minden részletre gondosan odafigyeltek. A tágas és világos terek egyedi hangulatot árasztanak, ami azonnal otthon érezhetővé teszi ezt a helyet. A jó fényviszonyoknak köszönhetően az egész nap folyamán bőséges természetes fény árad be a szobákba, ami pozitív és energikus légkört kölcsönöz a lakásnak.
Összességében ez a lakás egy kiváló befektetés azok számára, akik egy felújított, világos, és központi helyen lévő otthonra vágynak. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy egy ilyen egyedi ingatlant hívhat otthonának.
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 31.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XX. kerület, földszint
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
