Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 410 870 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
4. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 362
Mikóné Pandur Mária Magdolna
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XVIII.kerületben, Bókay-kert közelében kínálunk megvételre egy 46nm-es, 2 szobás, 4. emeleti felújítandó lakást.
A csúszózsalus ház nagyon jó állapotban van, nem liftes, külső homlokzat rendezett, belső terei tágas és világos.
A lakás fenntartási költsége alacsony, a házat parkok ölelik körbe.
Sétatávolságra Aldi és Lidl, 10 perc alatt autóval KÖKI Bevásárlóközpont, 20 perc alatt pedig a Liszt Ferenc repülőteret érjük el.
A lakástól 2 percre 132E, 136, 142E buszokkal utazhatunk.
Parkolás közterületen ingyenes.
Bővebb információ miatt kérem hvjon!
A lakás 1/1 tulajdonú, tehermentes és azonnal birtokba vehető!
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M328386-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1411 e Ft
1351 e Ft -4%
1675 e Ft 16%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
67.3 m Ft 4%
88.4 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

131.9 M Ft
4 szoba
162 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület