Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 276 744 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
1. emelet
építés éve:1967

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 43 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XVIII. kerületében a Lakatos úton kínálok megvételre egy 43 m²-es, kiváló elosztású, első emeleti, franciaerkélyes lakást egy szigetelt, rendezett társasházban.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a praktikus, különnyíló helyiségkialakítás: a közel 20 m²-es nappali és a külön hálószoba kényelmes életteret biztosít egyedülállóknak és pároknak egyaránt.

A franciaerkélyről zöld parkra nyíló kilátás teszi igazán otthonossá a mindennapokat.

- Műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
- Távfűtés egyedi mérővel
- Csendes fekvés
- Konyhával szemben polcozott, praktikus kamra
- Szigetelt társasház
- 1.emeleti elhelyezkedés

A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges:
Lidl, CBA, posta, kormányablak, orvosi rendelő, gyógyszertár, pékség, óvoda, iskola, bölcsőde.

Kiváló tömegközlekedés:
- 50-es villamos
- 36-os busz
- 182-es busz
- 184-es busz
Pár perc sétával elérhetők, így a belváros is könnyedén megközelíthető.

Ez az otthon ideális választás saját otthonként vagy befektetésként, hiszen rövid időn belül kiadható.

További információkért és megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1277 e Ft
938 e Ft -36%
1690 e Ft 24%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.9 M Ft m Ft
157.2 m Ft 65%
88.7 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

90 M Ft
2 szoba
82 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

47.689 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XXI. kerület, Gyártelep, Vasas utca
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
120 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
17 m²
XIV. kerület, Törökőr, Szentmihályi út
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület, Sashegy, Alíz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület