Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 153 077 Ft/m2
4 szoba
130 m²
földszint
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998840
Janik Zsolt
Kutyajó Ingatlanos-Üllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egyedülálló Napfényes Otthon Eladó, Csendes Erdőszéli Környéken

Fedezze fel ezt a különleges, napfényes ingatlant, ami kétgenerációs lakhatásra is alkalmas! Az otthon 130 négyzetméter lakóterülettel és 450 négyzetméteres telekkel rendelkezik, mely magában foglal egy hangulatos, udvari nézetet kínáló teraszt is, ahol a reggeli kávéját az erdő látványában és a madarak csicsergésében fogyaszthatja.

Az otthon csendes utcában helyezkedik el, szemben az erdővel, így a nyugalom és a természet közelsége garantált. Továbbá, a terasz kínálta lehetőségekkel kiegészítve ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a város zajától távol, mégis közel szeretnék élni a természethez. A telken 2 lakás van egy földszinti, és az emeleti.

A lakótér tervezése révén kétgenerációsnak is ideális, biztosítva ezzel a privát élettér szükségességét, ugyanakkor fenntartva a közös terek kényelmét.

Sétáljon be az előszoba ajtaján, és érezze otthon magát a napfényes terekben, melyet a beépített konyhai bútorokkal felszerelt, modern konyha egészít ki, így a családi étkezések készítése mindennap ünnep lesz. Az ingatlan padlófűtéssel van ellátva, így a téli estéken is garantált a meleg és a kényelem.

Az otthon csendes utcában helyezkedik el, szemben az erdővel, így a nyugalom és a természet közelsége garantált. Továbbá, a terasz kínálta lehetőségekkel kiegészítve ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a város zajától távol, mégis közel szeretnék élni a természethez.

A telken 2 lakás van, egy földszinti és egy első emeleti, 450nm telek jár egy lakáshoz, kétgenerációsnak is tökéletes. Külön bejárattal, 3 autóbeállóval. Illetve egy Kerti melléképülettel.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy egy napfényes, csendes és zöld környéken lévő, kétgenerációs otthon tulajdonosa lehessen. Várjuk jelentkezését, hogy megmutathassuk Önnek ezt a különleges ingatlant, amely már csak Önre vár, hogy otthonná varázsolja!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Janik Zsolt +36704279898

Referencia szám: LK053657

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1153 e Ft
1115 e Ft -3%
1738 e Ft 34%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
115.4 m Ft -30%
186.1 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

0.21 M Ft
2 szoba
40 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XVIII. kerület, Erzsébettelep
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás