Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XVII. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
91 900 000 Ft91.9 M Ft 1 733 962 Ft/m2
3 szoba
53 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 53 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 773
Noszkay Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!
A XVII. kerület egyik legkedveltebb részén, a HELIKOPTER LAKÓPARKBAN, csendes, forgalommentes mellékutcában, a Takács Sándor utcában kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, KERTKAPCSOLATOS, SAJÁT KERTTEL rendelkező FÖLDSZINTI, lakást.
A 2008-ban épült, mindössze 7 lakásos társasházban található, 52,39 m²-es otthonhoz egy 15 m²-es terasz, valamint egy RITKASÁGSZÁMBA MENŐ, 158 m²-es ÖNÁLLÓ INTIM KERT tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet pihenésnek, családi összejöveteleknek vagy akár egy kis kerti oázis kialakításának.
FŐBB ADATOK:
•TEHERMENTES INGATLAN
•AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
•KIVÁLÓ ELOSZTÁS: Tágas 2,6m2-es előszoba beépített szekrénnyel, 25m2-es amerikai konyhás nappali konyhaszigettel, két jó méretű, jól berendezhető
hálószoba (11,15m2, 8,25m2), kényelmes méretű kádas fürdőszoba (3,74m2).
•ALACSONY KÖLTSÉGEK: közös költség 4.000.-Ft/hó, rezsi költség összesen: 20.500.-Ft (villany: 5.000.-Ft/hó, víz: 5.000.-Ft/hó, gáz:7.000.-Ft, szemétszállítás: 3.500.-Ft) Külön mérőórák: villany, gáz, víz (a vízóra 2025-ben került cserére)
•SAJÁT GÉPKOCSIBEÁLLÓ: 2 autó számára (P5,P6) a ház előtt
•INTIM KERT: intim saját zöldfelület, körbe belátástgátló kerítésekkel
•KERTBEN MEGTALÁLHATÓ: fa szerkezetű 2 x 3 méteres mindent elnyelő KERTI SZERSZÁMOS, szalonnasütő hely, a sütögetéshez szükséges fedett fa tároló.
•KERT ÖNÖTÖZÉSE: locsoló mérőórával felszerelt kerti csapról megoldott (így csatornázási díjat nem kell megfizetni)
•KÖZÖS BICIGLI TÁROLÓ
•BIZTONSÁG: a biztonságról a nyílászárókba épített nyitásérzékelőkkel ellátott riasztó gondoskodik.
•BÚTORZAT AZ ÁRBAN: előszobába beépített szekrény, illetve az L alakú konyhabútor + konyhasziget az alábbi konyhagépekkel: ÚJ Bosch elektromos főzőlappal, Bosch légkeveréses sütővel, Ikeás konyha elszívóval és egy beépített Bosch 12 terítékes mosogatógéppel felszerelve.

MŰSZAKI ADATOK:
-ÉPÍTÉS ÉVE: 2008
-KÖRÍTŐ FALAZAT: 30cm Poroterm téglából
-BELSŐ VÁLASZFALAK: 10 cm Porotrem téglából épült
-HOMLOKZATI FALAZAT: 5 cm dryvit
-NYÍLÁSZÁRÓK: 2 rétegű műanyag nyílászárók
-ABLAKOK: szúnyoghálóval felszereltek
-FŰTÉS –MELEGVÍZELLÁTÁS: Sanier Duval Semia kombi gázkazán látja el, hordozható termosztát segítségével.
-ELEKTROMOS HÁLÓZAT: 3x16 Amperre bővített elektromos hálózat érhető el.
-KÖZMŰVEK: víz, villany, gáz, csatorna
-TV, INTERNET SZOLGÁLTATÓ: Telekom
Ideális választás, idősebb korosztálynak, befektetésnek, első lakásvásárolónak illetve kisgyerekes családnak miután a lakópark SAJÁT ÓVODÁVAL (5 perc sétányira a lakástól) és JÁTSZÓTÉRREL (8 perc sétányira a lakástól) rendelkezik.
A nyugodt, zöld környezet és a lakópark rendezett hangulata ideális választássá teszi az ingatlant mindazok számára, akik a város közelségét csendes, kertvárosi életérzéssel szeretnék ötvözni.
KÖZELBEN: 5-10 sétával elérhető általános iskola, óvoda, játszótér, kisbolt, CBA, szabadtéri fitneszpark, Keresztúri Tanösvény.
KÖZLEKEDÉS: 5 perc sétányira 168 busz megállója, mellyel 20 perc alatt az Örs vezér Térre juthat, 10 perc sétányira a Rákoshegyi vasútállomás mellyel a Keleti pályaudvarra juthatunk.

1 gyerekes CSOK Plusz és 3%-os FIX hitel igényelhető!

További információkért és a megtekintés ügyében forduljon hozzám bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1734 e Ft
1335 e Ft -30%
1706 e Ft -2%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
91.9 M Ft m Ft
89.3 m Ft -3%
131.3 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
XVII. kerület, Rákoskert, Függőcinege utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
69 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20