Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
60 000 000 Ft60 M Ft 1 666 667 Ft/m2
1 szoba
36 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 869
Plachy Zsuzsa
Duna House - Kulcs-Pont Ingatlan Kft. - Budapest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Csendes, parkra néző földszinti lakás kiváló elosztással!

Eladásra kínálok egy 36 m²-es, praktikus elosztású, földszinti lakást csendes, zöld környezetben.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a tágas, közel 20 m²-es szoba, amely kellemes életteret biztosít, valamint a nagy méretű, étkezővel egybekötött konyha, ami ritkaságnak számít ebben a kategóriában.

A lakás parkra néz, így nyugodt, csendes hangulatot kínál a mindennapokhoz. A nyílászárók már cserélve lettek, ami hozzájárul az energiahatékonysághoz és a komfortérzethez.

Az elosztás kiváló, minden négyzetméter jól kihasználható, így ideális választás lehet akár első lakásnak, befektetésnek vagy kiadásra is.

Főbb jellemzők: -36 m² alapterület -földszinti elhelyezkedés -parkra néző, csendes lakás -20 m²-es szoba -tágas konyha étkezővel -új nyílászárók -kiváló elosztás -jó közlekedés

A környék infrastruktúrája remek: a közelben több tömegközlekedési lehetőség is elérhető, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető.

Amennyiben egy élhető, jól kiadható vagy könnyen fenntartható lakást keres, érdemes megtekinteni!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: LK078413

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1517 e Ft -10%
1693 e Ft 2%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
60 M Ft m Ft
52.5 m Ft -14%
59.1 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás