Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
89 000 000 Ft89 M Ft 1 589 286 Ft/m2
2 szoba
56 m²
2. emelet
építés éve:1958

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Székelyné Palotai Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ZUGLÓ KÖZKEDVELT RÉSZÉN, AZONNAL KÖLTŐZHETŐ, NAPFÉNYES, TÉGLA ,LAKÁS NYUGODT KÖRNYEZETBEN ELADÓ!
A Bolgárkerék utcában, háromszintes, rendezett társasház második emeletén kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 1+1 szobás, 2011-ben lakberendező által megtervezett, az Év háza magazinban is megjelenő, teljeskörűen felújított újszerű stílusú, 2 klímás lakást, a képeken látható összes bútorzattal az árban.
Az ingatlan világos, jól élhető, kiváló elosztású. Jelenleg nappali + 1 hálószobás, de 2 hálóssá alakítható, több praktikus tárolási lehetőséggel.
A lakás jó állapotú, az étkezős konyha modern kialakítású, mosogatógéppel felszerelt.
Az előszoba, tágas a fürdőszoba üvegfallal leválasztott, mozaikpadlós, épített zuhanyzós.
A téglaépítésű ház csendes, kis lakóközösséggel rendelkezik, tartozik hozzá egy nagy területű belső kert, csak az itt lakók részére, ahol kellemesen pihenhetnek, a gyerekek pedig játszhatnak a nekik kialakított részen.
A környék ellátottsága és közlekedése kiváló, pár perc távolságra az Örs Vezér tere, az Árkád bevásárló központ, az Ikea áruház, a metro, villamosok, több busz és éjszakai járatok.
Kiváló választás saját otthonnak, gyerekes családoknak vagy befektetésnek.

irányár: 89000000 Ft
Tisztelt Érdeklődő! Lakást keresni és megtalálni nem könnyű feladat szívesen segítek Önnek a választásban nem kerül pénzébe ! Palotai Zsuzsa 0630-247-5501
Amennyiben a paraméterek nem felelnek meg, szívesen küldök az adatbázisból az Ön igényeinek megfelelőket, egy napon belül ,az email címére. Kérem írjon,vagy hívjon bizalommal

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1589 e Ft
1498 e Ft -6%
1690 e Ft 6%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
89 M Ft m Ft
76.9 m Ft -16%
88.7 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba