Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XXII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
62 500 000 Ft62.5 M Ft 1 420 455 Ft/m2
2 szoba
44 m²
2. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 463
GDN Ingatlanhálózat Sasad
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

44 nm, 2 szoba + erkély, 62.5 MFt.

Budafok-Hároson, csendes és barátságos kertvárosi környezetben eladó egy 50 nm-es, 2 szobás, erkélyes, parkra néző téglaépítésű lakás, amelyhez a pincében önálló, kizárólagos használatú tároló tartozik.

Az ingatlan teher- és hitelmentes, azonnal birtokba vehető. A lakás közepes állapotú, igény szerint felújítást igényel.

Kiváló közlekedés:
• 2 perc sétára a 141-es busz megállója
• 5 perc sétára a 150-es busz megállója
• 10 perc sétára a 33, 133E, 114, 150, 150B, 213, 214-es járatok
• Háros vasútállomás tömegközlekedéssel kb. 20 perc alatt elérhető

Gyalogosan könnyen elérhető:
• pékség, kisbolt, dohánybolt
• óvoda, iskola
• Campona bevásárlóközpont: 4 perc autóval, 15 perc gyalog

A fszt.+3 szintes téglaépületben a lakás a 2. emeleten található és egy zöld parkra néz, így rendkívül csendes. A társasházban és a lakásban is a nyílászárók cseréje megtörtént.

A közös költség 33.000 Ft, amely tartalmazza a víz-, fűtés-, csatorna- és szemétszállítási díjat is. A közös költségen felül csak az áramfogyasztást kell fizetni. A lakóközösség kiváló, az emeleten mindössze 4 lakás található, nagyon kedves szomszédokkal. Parkolás a ház előtt ingyenesen és kényelmesen megoldható.

A képeken látható háztartási gépek és felszerelések (hűtőszekrény, villanytűzhely, mosógép, konyhai edények, teljesen felszerelt konyha) a vételár részét képezik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1420 e Ft
1210 e Ft -17%
1690 e Ft 16%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.5 M Ft m Ft
59.1 m Ft -6%
88.7 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

110 M Ft
2 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

45.5 M Ft
2 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
210 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
4 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.275 M Ft
3 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

139.5 M Ft
4 szoba
73 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

170 M Ft
5 szoba
130 m²