Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 1 kép 1/4
110 000 000 Ft110 M Ft 1 549 296 Ft/m2
3 szoba
71 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 780
Tecnocasa - Mineradoro Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

MODERN, 1. EMELETI, KÜLÖN BEJÁRATÚ LAKÁS – ÚJ ÉPÍTÉS – HŐSZIVATTYÚ

Zugló családi házas környezetében, kétlakásos új építésű ingatlan 1. emeletén kínálunk egy 71 nm-es, önálló bejárattal rendelkező 3 szobás lakást.

A két lakás teljesen külön megközelíthető, így valódi privát életteret biztosít.

Modern, energiatakarékos hőszivattyús rendszer, korszerű műszaki tartalom, alacsony rezsi.

Ideális választás fiatal párnak, kisebb családnak vagy értékálló befektetésnek.

Az ingatlan várhatóan 6 hónap múlva átadásra kerül.

Az ingatlan aktuális állapotától függően, a vevőnek van lehetősége a belső terek elrendezésén és a burkolatokon változtatni.

A képek illusztrációk.

Alaprajz tájékoztató jellegű.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1549 e Ft
1539 e Ft -1%
1694 e Ft 9%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
113.9 m Ft 3%
132.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

83.9 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

217.51 M Ft
4 szoba
125 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás