City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

1/1
162 000 000 Ft162 M Ft 2 050 633 Ft/m2
4 szoba
79 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium új építésű otthonok Zuglóban , ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó nappali plussz 3 hálószobás, földszinti, 79,39 nm-es lakás melyhez 104 nm-es saját használatú kertkapöcsolat tartozik. Budapest XIV. kerületének egyik csendes, mégis kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre kiemelkedő minőségű, új építésű lakásokat egy exkluzív, kis lakásszámú projektben. A beruházás két különálló épületből áll, épületenként 3?3 szint, összesen 22 lakás, amely ideális választás mind saját otthonnak, mind értékálló befektetésnek. Megbízható, tapasztalt kivitelező, osztrák minőségi szemléletet követ. A projektet referenciákkal rendelkező, nagy tapasztalatú kivitelező valósítja meg, aki a munkálatok során szigorúan betartja az osztrák építőipari szabályokat és minőségi előírásokat. Az eredmény: hosszú távon is értékálló, prémium szintű lakóingatlan. Lakástípusok minden élethelyzetre találhatóak itt. Lakásméretek garzontól egészen 5 szobás otthonig Földszinten kertkapcsolatos lakásokat terveztek. Az emeleti lakásokhoz erkélyek, loggiák tartoznak. Parkosított, közös használatú belső udvart alakítanak ki szabadidőtöltésre. Főbb jellemzők: modern, energiatudatos műszaki tartalom: házközponti hűtés-fűtés hőszivattyúkkal, oldalfali fan-coil készülékek, napelemes villamosenergia-ellátás, teremgarázsban vásárolható parkolóhelyek, emelő berendezéssel. Kiemelkedő szerkezeti és akusztikai megoldások: hanggátló lakáselválasztó rendszer; Prémium belső anyaghasználat pl. lakásokon belül vízálló laminált padló; fóliázott fehér vagy festhető MDF szegélyek; prémium német villamos anyagok. Átadás: 2026. év vége. Bővebb információért keressen a hét bármely napján telefonon. Amennyiben pénzügyi tanácsra van szüksége, abban is készséggel állunk rendelkezésére, az OTP Bank többféle lakásfinanszírozási lehetőséget kínál ügyfeleink számára. Referenciaszám: M319661
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M319661

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2051 e Ft
1585 e Ft -29%
1757 e Ft -17%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
162 M Ft m Ft
147.6 m Ft -10%
183.6 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület