Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Bartl János utca 46149, 5. emelet

1/1
129 000 000 Ft129 M Ft 2 186 441 Ft/m2
2 szoba
59 m²
5. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 29 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az elegáns, korszerű otthonokat kínáló beruházás összesen 140 lakásból áll, melyek egyedi hőmennyiség mérőkkel, vízórákkal és elektromos mérőórákkal felszereltek. Környezetbarát levegős-hőszivattyús rendszer biztosítja a fűtést és hűtést, valamint napelemek segítik a közös területek energiaellátását.

Kiváló parkolási lehetőségek: 157 parkolóhely a mélygarázsban fűtött rámpával, valamint további tárolók vásárlási lehetősége.

Változatos lakástípusok: Ideális otthonok fiataloknak, családoknak és befektetőknek egyaránt.

A PASKAL Rose II. lakópark Budapest 14. kerületében, a Szugló és Bartl János utca, valamint a Rákos-patak által határolt területen található.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2186 e Ft
1664 e Ft -31%
1498 e Ft -46%
1690 e Ft -29%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
113.9 m Ft -13%
76.9 m Ft -68%
88.7 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Bartl János utca 46149, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület