Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
82 840 000 Ft82.84 M Ft 1 593 077 Ft/m2
2 szoba
52 m²
3. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Mucha Beáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XIV. kerület Alsórákos városrészén épül ez a 203 lakásos társasház, mely korszerű építészeti megoldásokkal, barátságos megjelenéssel és világos életterekkel kínál lakásokat, a stúdiótól a nappali + 3 hálószobásig.

Energiatakarékos, környezetbarát mennyezeti hűtő-fűtő rendszer biztosítja a kellemes hőérzetet.

A lakópark 2 épületből áll, 5 lépcsőházzal, amely 3-5, valamint 6 emelettel rendelkezik. A két épülethez külön bejáratú teremgarázs biztosítja a könnyebb és szabadabb forgalmat, ahol minden ügyfél opcionálisan választhat magának gépkocsi beállót különböző méretekben. A garázsszinteken továbbá tárolók vásárlása is biztosított egyedi igényekhez mérten.

Gépkocsi beálló kizárólag lakással együtt vásárolható.

Szakaszos fizetési ütemezés. C307 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388171

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1593 e Ft
1527 e Ft -4%
1690 e Ft 6%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.84 M Ft m Ft
99.2 m Ft 17%
118.7 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás