Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, Orbánhegy, Vöröskő u, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
169 000 000 Ft169 M Ft 1 942 529 Ft/m2
3 szoba
87 m²
1. emelet
építés éve:1977

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 242
Metropolitan Homes
Metropolitan Homes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PLEASE SCROLL DOWN FOR ENGLISH DESCRIPTION

Nappali + 2 hálószobás, örökpanorámás lakás eladó Orbánhegyen, a Vöröskő utcában.

A lakás jellemzői:

A lakás kifejezetten jó adottságú: 3 irányban rendelkezik ablakokkal, csupán egyetlen oldala érintkezik szomszéddal, ezért rendkívül csendes, és télen-nyáron, jó időben, és borongós időben egyaránt nagyon világos.
Az ingatlan első emeleti, és kiváló elosztással rendelkezik: a tágas nappalit a félig nyitott konyha és étkező egészíti ki, valamint innen léphetünk ki a 10 nm-es erkélyre is, amelyről fantasztikus panoráma tárul elénk. Az előszobán keresztül a vendég wc-be, a mosókonyhába, két hálószobába, illetve a zuhanyzós és kádas fürdőbe juthatunk. A lakás jó állapotú, több lépésben került felújításra és azóta folyamatosan karban van tartva.
A nappaliban és a hálószobákban valódi tölgyfa parketta, új, hő-és hangszigetelt nyílászárók, az ablakokon és teraszajtón redőnyök és szúnyogháló, biztonsági bejárati ajtó, és légkondicionáló található.

Erkély és panoráma:
A lakás egyedi vonzereje mindenképpen a tágas, 10nm-es erkély, amelyről túlzás nélkül egész Budapest lenyűgöző panorámája tárul elénk: a Margit-sziget zöldjétől a Parlament kupoláján és a Budai váron át a Gellért-hegyig, de valójában egészen a Rákóczi-hídig ellátni.
Ez az erkély igazán alkalmas akár reggeli kávézásra, egy hétvégi ebédre, vagy egy esti borozásra a naplementében, Budapest fényeit csodálva.

Parkolás és tárolás:
A lakáshoz tartozik egy 6,5 nm-es, száraz és zárható tároló, ez a vételár részét képezi.
A lakáshoz szintén tartozik, de a vételárnak nem része egy 14-es, zárható garázs, amelynek közvetlen bejárata van a lépcsőházba, ennek vételára 13 millió Ft, és kötelezően megvásárolandó a lakással.
A garázs mérete 2,6M x 5,2M, a bejárat picit szűkebb, 2M körüli. A társasház udvarán további autóbeállási lehetőség is van.

Társasház:
Az épület a 70-es évek végén épült, csupán 9 lakásos, beton alapra épült tégla falakkal rendelkező, 3 emeletes társasház a Vöröskő és a Szendrő utca sarkán. A rendezett társasház jó lakóközösséggel és frissen kinevezett közös képviselővel, valamint jelentős megtakarítással rendelkezik, a közös költség összege jelenleg 30,500 Ft, amely tartalmazza a korlátlan vízfogyasztást is.

Környék:
Az ingatlan Orbánhegyen, az egyik legcsendesebb és legzöldebb utcában helyezkedik el. Mind bevásárlás, mind a közlekedés kényelmes: a 102-es és 112-es buszok megállói és bevásárlási lehetőség, Tesco, pékség, stb is csupán pár száz méterre található. A lakás sétatávolságra található több helyi és nemzetközi iskolától, óvodától is.

További információkét, vagy megtekintésért állunk rendelkezésre.

ENGLISH DESCRIPTION:

2 bedroom apartment with extraordinary panoramic views for sale on Orbánhegy, Vöröskő Street.

Apartment features:
This property has excellent characteristics: it has windows on three sides, with only one side adjoining a neighboring property, making it exceptionally quiet. Thanks to this arrangement, it is very bright in all seasons and weather conditions, both in winter and summer, in sunshine or on overcast days.
The property is located on the first floor and has an excellent layout: the spacious living room is complemented by a open-plan kitchen and dining area, and from here there is access to the 10 sqm balcony offering truly fantastic panoramic views. From the entrance hall, one can access the guest toilet, the laundry room, two bedrooms, and the bathroom which has both a shower and a bathtub.
The apartment is in good condition, having been renovated in several phases and continuously maintained since.
The living room and bedrooms feature real oak parquet flooring. The apartment is equipped with new, heat- and sound-insulatingwindows, shutters and mosquito nets on the windows and terrace door, a security entrance door, and air conditioning.
The property has individual central gas heating.

Balcony and panoramic views:
The highlight of the home is the 10 sqm balcony, offering one of Budapest’s most impressive panoramic vistas — from the lush greenery of Margit Island, past the Parliament dome and Castle District, across Gellért Hill, and all the way to the Rákóczi Bridge. This horizon‑stretching view creates an ideal setting for morning coffee, evening relaxation, or entertaining guests.

Parking and storage:
The apartment includes a 6.5 sqm dry, lockable storage room, which is included in the purchase price.
The property also comes with an individual, 14 sqm garage with direct access to the stairwell; however, this is not included in the purchase price. The price of the garage is HUF 13 million, and it must be purchased together with the apartment.
The garage measures 2.6 m x 5.2 m, with a slightly narrower entrance of approximately 2 m. Additional parking spaces are also available in the condominium’s courtyard.

Condominium:
The building was constructed in the late 1970s and is a three-story condominium with only 9 units, built on a concrete foundation with brick wa

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Orbánhegy m² ár
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1943 e Ft
2286 e Ft 15%
2132 e Ft 9%
1694 e Ft -15%
Ennek az ára
Orbánhegy átlagár
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
169 M Ft m Ft
168.5 m Ft 0%
181.6 m Ft 7%
132.3 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, Orbánhegy, Vöröskő u, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

598 M Ft
4 szoba
146 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

295.698 M Ft
1 + 2 szoba
166 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

359.923 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XII. kerület, Széchenyihegy
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

321 M Ft
3 szoba
108 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba