Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
165 000 000 Ft165 M Ft 2 500 000 Ft/m2
4 szoba
66 m²
4. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 12. kerületében kínálok megvételre egy 100 nm lakótérrel rendelkező 4. emeleti belső kétszintes lakást.

Az épület a 40-es években épült körfolyosós , régi polgári stílusban. zárt udvarral.

A lakás kialakítása teljesen egyedi! Akár 2 generáció is kényelmesen el tud lakni ebben az ingatlanbaban.

A lakásba belépve egy előtérbe érkezünk ahonnan az alsó szint , és az emelet is megközelíthető.

Az alsó szinten kialakításra került egy nagy méretű konyha, nappali, étkező, ezen felül egy hálószoba , egy épített fülkés tusoló, és egy mellékhelység.

Az emeleten konyha, nappali, 2 szoba és egy gyönyörű kádas fürdőszoba.

2018-ban a lakást műszakilag és esztétikailag is felújította a tulajdonos.

A felújítás során a villany hálózat, a fűtés rendszer korszerűsítve lett, a az ablakokat műanyagra cserélték, és beszerelésre került 4 db hűtő-fűtő klíma is.

A szobákban parketta, míg a többi helységben kő burkolatok lettek lerakva.

A 67 nm alapterületű lakás tetőtere beépítésre került, így a lakóteret 100 nm-re növelte a tulajdonos.

Ennek a jogi rendezése folyamatban van.

Elhelyezkedésének köszönhetően minden amire a minden napokban szükség lehet pár perc sétával elérhető.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK081421

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2500 e Ft
2445 e Ft -2%
1757 e Ft -42%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
165 M Ft m Ft
282.8 m Ft 42%
183.6 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

789 M Ft
4 szoba
181 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft