NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
580 000 000 Ft580 M Ft 3 866 667 Ft/m2
5 szoba
150 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 456
Kovács Ibolya
IBRED INGATLAN - A budai hegyvidék ingatlanközvetítője 1992 óta

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XII. kerületben, Orbánhegyen Újépítésű, luxus kivitelezésű emeleti, belső kétszintes lakás eladó!

Budapest XII. kerületében, villaházak szomszédságában, zöldövezetben, 4 lakásos liftes társasházban minden részletében átgondolt, 176 m²hasznos alapterületű, újépítésű prémium lakás.

A lakás belő kétszintes.

A nappali szinten található az amerikai konyhás nappali, amely hatalmas üvegfelülettel és két terasszal rendelkezik, ahonnan élvezhetjük a csendet, egész nap fényárban úszik.

Két hálószoba, elegáns fürdőszoba, háztartási helyiség, gardrób, kamra és külön vendégmosdó teszi teljessé a funkcionalitást.

A felső szinten 2 egymástól távol eső hálószoba és fürdőszoba kerül kialakításra, ahol 30nm terasz növeli az életteret.

A lakás műszaki tartalma a legmagasabb kategóriát képviseli:
Panasonic víz-levegő hőszivattyús fűtés mennyezeti és padlófűtéssel, mennyezeti hűtés, hővisszanyerős szellőztető rendszer, háromrétegű fa nyílászárók, motoros alumínium redőnyök és teljes körű KNX intelligens otthon rendszer gondoskodik a kényelemről és az energiahatékonyságról.

A fürdőszobákban Villeroy & Boch szaniterek és Hansgrohe szerelvények.

A lakások a Gappetto Belsőépítészeti Iroda kiviteli tervei alapján valósulnak meg.

A lakáshoz 2 kényelmes teremgarázs-beálló (17 M Ft/db), valamint egy 14 nm-es tároló (18 M Ft) tartozik, melyek kötelezően megvásárolandók.
A társasház biztonságos, zárt rendszerű, automata garázs- és kertkapuval, fűtött rámpával, riasztóval és videó kaputelefonnal felszerelt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3867 e Ft
1879 e Ft -106%
1617 e Ft -139%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
580 M Ft m Ft
327.5 m Ft -77%
240.4 m Ft -141%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

789 M Ft
4 szoba
181 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

399 M Ft
4 szoba
165 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

135 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Hársfa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

174 M Ft
3 szoba
83 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

371.923 M Ft
5 szoba
122 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca