Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
98 000 000 Ft98 M Ft 1 719 298 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Garaiová Emese
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal

Eladásra kínálunk Újbuda egyik népszerű részének csendes mellékutcájában, egy rendkívül világos, 57 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan egy rendezett, mindössze 6 lakásos, családias társasházban található, ahol a lakók kényelmét közös használatú, zöld kertrész is szolgálja.

A lakás DNY-i tájolású, így a hatalmas ablakokon keresztül egész nap természetes fény árad be.

Tökéletes elosztás: A 1,5 szoba külön bejáratú, így biztosított a zavartalan pihenés. A konyha tágas, külön étkezővel rendelkezik, ami ritka és praktikus megoldás ekkora alapterületen.

A kellemes hőérzetről egyedi cirkófűtés és légkondicionáló gondoskodik.

Az erkélyről és az ablakokból nyugodt, kertvárosi panoráma tárul elénk, a közös kert pedig tökéletes helyszín a kikapcsolódáshoz.

Az ingatlanhoz tartozik egy 17 nm-es, saját, zárt garázs, amely az épület mellett található.

A Garázs ára: 10 MFt (megvásárlása a lakással együtt kötelező).

Lokáció és közlekedés:

Újbuda ezen kertvárosias szakasza a nyugalom szigete, miközben karnyújtásnyira van minden:

M4 metró, Kelenföldi pályaudvar, Etele Plaza: 8-10 perc sétatávolság.

Közlekedés: Kiváló busz- és villamoshálózat, gyors kijutás az M1/M7 autópályák felé.

Infrastruktúra: Boltok, iskolák, orvosi rendelő a közvetlen közelben.

Ez a lakás azoknak szól, akik nem akarnak választani a nagyvárosi kényelem és a kertvárosi csend között. Ideális választás pároknak vagy értékálló befektetésnek is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1719 e Ft
1964 e Ft 12%
1690 e Ft -2%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
98 M Ft m Ft
96.8 m Ft -1%
88.7 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

75.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

169 M Ft
4 szoba
128 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

90 M Ft
2 szoba
82 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

63.381 M Ft
1 szoba
38 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

55.556 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft