Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 102 597 Ft/m2
2 szoba
77 m²
3. emelet
építés éve:1915

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

77 m²-es, világos, 2 tágas szobás lakás eladó a Magdolnanegyedben , József körúttól séta távolságra .

Egyetemek közelében, kiváló közlekedéssel, 3. emeleti, 2 bejárattal rendelkező, utcai nézetű, mégis csendes lakás eladó. Az ingatlan körülbelül 10 éve teljes körű felújításon esett át, jó állapotú, azonnal költözhető.

A lakás 77 m²-es, tágas, világos terekkel rendelkezik. A fűtésről cirkó gondoskodik, a konyhában és a fürdőszobában padlófűtés is ki van alakítva. A nyílászárók thermo üvegesek, felújított fa keretekben, az utcai oldalon redőnyökkel. A konyha kifejezetten világos a két ablakának köszönhetően. A fürdőszoba tágas és jól szellőztethető, zuhanyzóval és káddal is felszerelt, külön WC áll rendelkezésre. A lakáshoz kamra és pince is tartozik.

Az elrendezés praktikus: két nagy szoba mellett a jól kihasznált előszoba akár egy kisebb harmadik szobává is alakítható, amit a két bejárat lehetősége is támogat. A szobák egymásból nyílnak, ugyanakkor a hálószoba a fürdőn keresztül is megközelíthető.

A társasház esztétikai állapota felújítandó, ugyanakkor karakteres, klasszikus hangulatú épület, boltívekkel és egy kifejezetten barátságos, csendes lakóközösséggel. A ház műszaki karbantartása folyamatos. Lift jelenleg nincs, de a későbbiekben a cselédlépcsőházban kialakítható.

A lokáció kiemelkedő: a 46-os villamos és a 4-es metró néhány perc sétával elérhető, az M2 és M3 metrók is könnyen megközelíthetők. A környék folyamatosan fejlődik, egyre több kávézó és sétálóutca található a közelben.Világos, jól alakítható lakás kiváló elhelyezkedéssel, saját otthonnak és befektetésnek is jó választás. Megtekintésért keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK079706

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1103 e Ft
1449 e Ft 24%
1690 e Ft 35%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
73.4 m Ft -16%
88.7 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

58.9 M Ft
1 szoba
30 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

68.9 M Ft
2 szoba
48 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
69 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
57 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház