NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
95 900 000 Ft95.9 M Ft 1 077 528 Ft/m2
3 szoba
89 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ NAPFÉNYES NAGYPOLGÁRI LAKÁS AZ ÁLLOMÁS UTCÁBAN!

Eladásra kínálunk a 10. kerületben az Állomás utcában egy 89 m2 hasznos alapterületű nagypolgári lakást.
Az ingatlan egy tégla építésű, felújított tetővel és belső homlokzattal rendelkező társasház zárószintjén, a 3. emeleten helyezkedik el.
Helyiségeket tekintve kialakításra került három darab hálószoba, konyha étkezővel, közlekedő, tároló és egy fürdő külön WC-vel.
A hasznos alapterületen kívül a lakáshoz erkély és pince is tartozik.

A lakás nyílászáróinak műanyagra való cseréje megtörtént.
Villanyhálózata részleges felújításon esett át.
Fűtését és melegvíz ellátását gázcirkó látja el, radiátor hőleadókon keresztül.
Alternatívaként a fürdőszobában törölközőszárító, a legnagyobb szobában pedig hűtő-fűtő klíma került felszerelésre.

Infrastruktúrája kiváló, csendes környéken, de mégis számos tömegközlekedési lehetőséggel a közelben.
Az ingatlan közvetlen közelében buszpályaudvar, Kőbánya-Alsó vasútállomás, boltok, gyógyszertár, egészségközpont stb. található.

A lakás 1/1 tulajdonú, per, teher és igénymentes.

ÖRÖMMEL ÁLLOK RENDELKEZÉSÉRE A DUNA HOUSE KÍNÁLATÁBAN MEGTALÁLHATÓ ÖSSZES INGATLANNAL KAPCSOLATBAN.
HÉTVÉGÉN IS VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK040968

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1078 e Ft
1186 e Ft 9%
1706 e Ft 37%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
95.9 M Ft m Ft
83.1 m Ft -15%
131.3 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.32 M Ft
1 szoba
36 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

63.9 M Ft
3 szoba