Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
81 500 000 Ft81.5 M Ft 1 147 887 Ft/m2
2 szoba
71 m²
4. emelet
építés éve:1879

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 800
Balogh Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, tágas nagypolgári lakás a belváros szívében – ritka lehetőség!

-- Scroll down for the English version.--

**Ház:**
Karbantartott, nagypolgári társasház folyamatos felújításokkal, a lift korszerűsítése folyamatban
4. emelet, lift elérhető

**Lakás:**
71 m², 2 tágas szoba (23–23 m²), külön és egyben is használható
Különálló, gépesített konyha, igény szerint kisszobává alakítható
Kamra tárolónak vagy gardróbnak is alkalmas
Fürdőszoba zuhanyzóval, mosdóval és WC-vel; külön vendég WC
2 éve festett falak, 3 éve felújított fürdőszoba
Nyílászárók eredeti fa, redőnnyel felszerelve
Fűtés gáz cirkóval, radiátoros hőleadással (téli fogyasztás 15–20 ezer Ft)
Közös költség 30 000 Ft
Víz- és gázóra fogyasztás alapján fizetendő
Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető
Igény szerint bútorok is eladóak

**Környék és közlekedés:**
VIII. kerület, Harminckettesek tere
4-6-os villamos megállója 1 perc sétára
Corvin-negyed, M3 metró és Corvin Plaza 5–6 perc sétára
Közelben számos egyetem (Óbudai Egyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, ELTE)
Bevásárlás, éttermek, szórakozóhelyek könnyen elérhetők
Éves parkolási engedély kedvezményes áron kiváltható

**Ajánljuk:**
Befektetésnek, kiadásra (különösen egyetemistáknak)
Fiatal pároknak, kisebb családoknak
Bárkinek, aki központi, jól megközelíthető, világos és tágas lakást keres

B.Zs.

--- ENGLISH --

** Bright, spacious classic apartment in the heart of the city – a rare opportunity!**

**Building:**
Well-maintained, classic-style building with continuous renovations; lift modernization in progress
4th floor, lift available

**Apartment:**
71 m², 2 large rooms (23–23 m²), usable separately or together
Separate, fully equipped kitchen, can be converted into a small bedroom if desired
Pantry usable as storage or a small wardrobe
Bathroom with shower, sink, and toilet; separate guest toilet
Walls painted 2 years ago, bathroom fully renovated 3 years ago
Original wooden windows with shutters
Heating: gas boiler with radiator system (winter cost 15–20,000 HUF)
Common cost: 30,000 HUF
Water and gas meters; paid according to consumption
Property is free of liens and immediately available
Furniture available for purchase if desired

**Neighborhood & Transport:**
VIII. district, Harminckettesek Square
4-6 tram stop just 1 minute walk
Corvin Quarter, M3 metro, and Corvin Plaza 5–6 minutes on foot
Close to several universities (Óbuda University, Pázmány Péter Catholic University, ELTE)
Shops, restaurants, and entertainment easily accessible
Annual parking permit available at a favorable rate

**Recommended for:**
Investment, rental purposes (especially suitable for students)
Young couples or small families
Anyone looking for a centrally located, bright, and spacious apartment ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395385

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1148 e Ft
1424 e Ft 19%
1690 e Ft 32%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.5 M Ft m Ft
72.1 m Ft -13%
118.7 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft