Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Futó, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Csak az irodai kínálatban!
AUTÓBEÁLLÓ, KEDVEZŐ REZSI KÖLTSÉGEK, HANGULATOS OTTHON!
VIII. kerület CORVIN NEGYEDÉBEN a Futó utcában ELADÓ egy 2006 évben épült LIFTES lakóházban lévő, BELSŐ KERTRE NÉZŐ, ERKÉLYES, GÉPESÍTETT, 40 négyzetméteres 1 szobás KLÍMÁS lakás, UDVARI AUTÓBEÁLLÓVAL együtt!
A III. emeleti CSENDES, VILÁGOS, nyugati fekvésű, 1,5 nm erkélyes ingatlan amerikai konyhás szoba, - amelyből hálórész leválasztható, - fürdőszoba, előszoba elosztású KÖLTÖZHETŐ, jó állapotú, redőnyös nyílászáróval, klímával felszerelt.
Gépesített - beépített konyhabútor, elektromos tűzhely és sütő, - KELLEMES hangulatú CSENDES kislakás, amely befektetés esetén azonnal kiadható!
A közös költség 11 000 Ft/hó, a házközponti fűtés átalánnyal, egyedi méréssel, víz, villany fogyasztás mérőórák alapján kerül elszámolásra, a teljes rezsi kedvező árral kalkulálható, gáz nincs a házban.
Kulturált összetartó lakóközösség és korrekt közösképviselet, a lépcsőház kamerarendszerrel felszerelt, a kertben a ház lakóinak egy kis zárt játszótér került kialakításra.
A cégünk által piacra kerülő ingatlanokról a rendelkezésünkre álló, valós adatok alapján széles körű tájékoztatást nyújtunk.
Gyakorlati szakmai tapasztalatunknak köszönhetően körültekintően járunk el az értékesítési, bérbeadási folyamatokban, együttesen képviselve és támogatva az Ügyfeleink közötti sikeres megállapodást!
Kiváló megközelítés! M3 metró Corvin negyed, 4/6 villamos, éjszakai járatok.
Bármikor fogadom hívását, amennyiben nem lennék elérhető, visszahívom!
Hivatkozási szám: 2340
Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 03. 21.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Futó, 3. emelet