Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület, Gubacsipuszta, Alsó határút

+ 12 kép 1/15
44 900 000 Ft44.9 M Ft 1 181 579 Ft/m2
1 + 1 szoba
38 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 35 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 300
Qarat ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

HÉTVÉGÉN IS HÍVJON MINKET BÁTRAN! FOGADJUK HÍVÁSÁT!

Egy 4 lakásos sorházban , másfél szobás, szélső házrész eladó.
Saját elkerített kertel rendelkezik melyen fedett gépkocsi beálló található.
Az ingatlan igény szerint azonnal költözhető.
Az ingatlan rendezett jogi hátterű, 1/1-es tehermentes tulajdon.

Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel kapcsolatban keressenek minket bizalommal, a telefont hétvégén is felvesszük.

Több ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön telefonban.

Vevőink számára a közvetítés díjtalan.

WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL US.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1182 e Ft
1112 e Ft -6%
1131 e Ft -5%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
44.9 M Ft m Ft
63.1 m Ft 29%
81.6 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Gubacsipuszta, Alsó határút

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
6 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Márírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

200 M Ft
6 + 1 szoba
200 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház