Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca

+ 17 kép 1/20
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 026 027 Ft/m2
4 szoba
73 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 270 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Váradi Márton
Otthon Centrum - XX. kerület - Török Flóris utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XX. Előd utcában, csendes, kertvárosi hangulatban eladó Önálló Családi Ház
Ház, kettő szintes, Összesen a lakótér: 75nm + a terasz és az erkély
Telek mérete: 270nm
Kert hátsó felében van egy tároló és egy szerelő aknás garázs, rajta vannak a térképmásolaton
Fűtése: gáz cirkó - BOSCH - kondenzációs, ez adja a meleg vizet is
Saját gáz, villany és víz órája van
Ház szigetelve
Nyílászárók műanyagok
Alsó szint belmagassága 300cm
Ablakos konyha, ablakos fürdőszoba, minden helység ablakos !
Rugalmasan megtekinthető

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1026 e Ft
900 e Ft -14%
1070 e Ft 4%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
101.6 m Ft 26%
149.8 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XX. kerület, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

84.9 M Ft
8 szoba
220 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
6 szoba
180 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

28 M Ft
1 szoba
46 m²