Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

+ 12 kép 1/15
82 000 000 Ft82 M Ft 1 138 889 Ft/m2
2 szoba
72 m²
5. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 219
Németh Tibor Nándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BLAHA LUJZA TÉR KÖZELÉBEN kínálok megvételre egy 5. emeleti, 71 m2-es, erkélyes lakást, 2 liftes házban.Az 1960-ban épült házban felújításra kerültek 2019-ben a kémények és az elektromos hálózat is.Az ingatlan most is lakott, lakható állapotú. A jelenleg 2 szoba hallos, tágas méretekkel rendelkező lakás saját ízlésre faragása, felújítása után sok lehetőséget rejt magában, akár 3 szobássá is alakítható könnyedén.Az előszobából nyílik a tágas, ablakos konyha, mely kis kamrával is rendelkezik, ebből lehet ne hálószoba-gardróbbal.Külön wc is található a közlekedőben, a hallból nyílik a gardrób és a fürdőszoba is.Mindkét szoba közel 20 m2-es, tágas.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1139 e Ft
1424 e Ft 20%
1690 e Ft 33%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
82 M Ft m Ft
72.1 m Ft -14%
118.7 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás