Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
67 000 000 Ft67 M Ft 1 367 347 Ft/m2
2 szoba
49 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
dr. Székely Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest VIII. kerületében található ingatlan.

Az ingatlan paraméterei:
️ 49nm
️ 2 szoba
️ Mika gázkazán
️ Bútorozottan is megvásárolható
️ Átlagos állapot
️ kiváló közlekedési és bevásárlási lehetőségek
️ Közös költség felújítási alappal: 16.514,- Ft

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet párok, első lakásvásárlók vagy befektetők számára.

Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van, amint elkészült frissítésre kerül a hirdetés.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

67000000 Ft
Várom hívását a hét minden napján. Keressen bizalommal!
dr. Székely Zsuzsanna (telefonszám: +36 (70) 454 5078, e-mail: szekely.zsuzsanna@oc.hu)

Referencia szám: H513728-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1367 e Ft
1154 e Ft -18%
1690 e Ft 19%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
67 M Ft m Ft
150.1 m Ft 55%
88.7 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás