Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Német utca, földszint

+ 12 kép 1/15
110 000 000 Ft110 M Ft 1 666 667 Ft/m2
3 szoba
66 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Nikoletta
Duna House - Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

8.kerületben, nappali + 3 szobás, jó állapotú lakás, azonnal költözhető!
A város szívében, mégis nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy tágas, világos, jó állapotú lakást, ahol minden adott a kényelmes élethez vagy a biztos hozamhoz!

Nappali + 3 külön nyíló szoba ideális családnak vagy kiadásra is
Garantált kiadhatóság frekventált, keresett környék
Kedvező fenntartású alacsony rezsi, jól működő társasház
Remek közlekedés, közel mindenhez egyetemek, boltok, tömegközlekedés pár percnyire

Befektetők figyelem! A lakás elosztása és elhelyezkedése miatt kiváló hozamot ígér hosszú és rövid távú bérbeadásra egyaránt.

Ne maradj le róla kérj időpontot még ma!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Józsefváros m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1525 e Ft -9%
1390 e Ft -20%
1706 e Ft 2%
Ennek az ára
Józsefváros átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
107.2 m Ft -3%
98.8 m Ft -11%
131.3 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Német utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület