Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
43 500 000 Ft43.5 M Ft 1 740 000 Ft/m2
1 szoba
25 m²
földszint
építés éve:1903

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok egy rendezett társasházban lévő, jó állapotú ingatlant a VII. kerületben. Az egyetemek közelsége és a kitűnő infrastruktúra miatt kiadásra (hosszú vagy rövid távra) is kiváló lehetőség!

Főbb paraméterek:
Helyiséglista: Galériázott nappali, konyha, kádas fürdőszoba.
Állapot: Felújított, tiszta, újonnan festett, lakás strapabíró burokolatokkal. Jó lakóközösségű, csendes házban.
Költséghatékonyság: Gázkonvektoros fűtés, egyedi mérőórák, rendkívül alacsony fenntartási költség.
Környék: Bevásárlóközpont, piac, éttermek és éjjel-nappali közlekedés a közelben.
Ha pihenésre, sportolásra, kutyasétáltatásra vágyik, a pár percre található Városliget remek lehetőségeket biztosít.A Keleti pályaudvar, M2 és M4 metróvonalak szintén csak pár percre vannak.

Ez a barátságos, kétablakos, galériázott lakás remek adottságokkal várja új lakóját!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1740 e Ft
1762 e Ft 1%
1723 e Ft -1%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
43.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft 22%
59.3 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

68 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
117 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
IV. kerület, Újpest, Vasvári Pál utca
Eladó téglalakás