Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
44 900 000 Ft44.9 M Ft 2 363 158 Ft/m2
1 szoba
19 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 908
Pure Mansion KFT
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a VII. kerületben, az Alpár utcában egy tulajdoni lapon 19 nm-es, földszinti lakás, amely egy 5 nm-es fekvő galériával került kialakításra, így a hasznos élettér praktikusan bővült.
Az ingatlan teljes körűen felújított, gyönyörű állapotú, igényesen kivitelezett, azonnal költözhető. Kis alapterülete ellenére élhető, jól berendezhető, ideális lehet befektetésnek vagy első lakásnak.
A társasház jó állapotú, rendezett lakóközösséggel.
Kiváló elhelyezkedés, jó közlekedés és infrastruktúra a közelben.
A hirdetés tájékoztató jellegű.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 03. 26.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2363 e Ft
1762 e Ft -34%
1723 e Ft -37%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
44.9 M Ft m Ft
55.6 m Ft 19%
59.3 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás