Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
77 900 000 Ft77.9 M Ft 786 869 Ft/m2
4 szoba
99 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 415
Takács Lilla
Golden-Immo Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

7. kerületi patinás polgári ház 3. emeletén kínálunk eladásra egy 99 m2-es, jelenleg 4 szobás és egy 3 m2 erkéllyel rendelkező lakást. A lakás jó elrendezésű és beosztású, a szobák utcai tájolásúak, keleti és déli fekvésűek, világosak, naposak, az erkélyről szép városi panoráma tárul elénk.

A lakásba a zárt lépcsőházból lépünk a tágas előszobába, ahol balra a 9 m2-es konyha-étkezőt találjuk beépített konyha pulttal, gáz főzőlappal, ablaka a belső udvarra néz. Az előszobából nyílik továbbá a WC, egy kis kamra, a kádas fürdőszoba és a 27 m2-es, keleti fekvésű nappali. A nappaliból juthatunk az erkélyes sarok szobába. A tulajdoni lapon 3 szobás lakás harmadik, déli fekvésű utcai szobája jelenleg két 12 m2-es szobára van választva, melyek a fürdőből külön-külön megközelíthetők, az egyikben pedig egy kisebb galéria is van.

A lakásban gázcirkó biztosítja a fűtést és a fürdőben a meleg vizet, a déli fekvésű szobák ablakai műanyag nyílászárókra lettek cserélve. A lakásban minden fogyasztás egyedi mérőórával mért.

A lakás a társasház 3. emeletén található, lift nincs. A közös költség 29.890 Ft/hó, melyből többek között az utóbbi években megújult a házban a tetőzet, a kémények, a gázfővezeték.

Tömegközlekedés, bevásárlás, ellátottság szempontjából kiváló helyen van. Pár perces távolságon belül elérhető a Garay Center, a Városliget, a Keleti, a metrók, buszok, trolik, iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
787 e Ft
1532 e Ft 49%
1757 e Ft 55%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.9 M Ft m Ft
141.6 m Ft 45%
183.6 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca