NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
59 900 000 Ft59.9 M Ft 2 218 519 Ft/m2
1 + 1 szoba
27 m²
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 180
Devecseri Noémi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

(For English scroll down)

Designer mini lakás a Nagymező utcában – galériával, stílusosan felújítva!

Eladó a VI. kerület egyik legpezsgőbb, mégis élhető részén, a Nagymező utcában, egy 1. emeleti, 27 nm-es, csodásan felújított lakás, amely a látványterveknek megfelelően, igényesen és átgondoltan került kialakításra.

A lakás belső tere minden részletében a praktikusságot és a stílust ötvözi: a nappali-konyha kis étkezővel kellemes, világos életteret biztosít. A több mint 4 méteres belmagasság lehetővé tette egy kényelmes, álló galéria kialakítását a fürdőszoba és az előszoba felett, ahol a hálószoba kapott helyet, beépített tárolási lehetőséggel.

Különleges és egyedi megoldás, hogy a hálórészből ablak nyílik a nappalira, ami nemcsak praktikus, hanem igazán karakteres hangulatot is ad a lakásnak.

Az ingatlan minden részlete új, modern és harmonikus – ide valóban csak beköltözni kell.

Az elhelyezkedés kiváló: éttermek, kávézók, színházak, üzletek és minden fontos szolgáltatás pár lépésre található, a közlekedés pedig gyors és kényelmes.

Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik egy stílusos, különleges hangulatú otthont keresnek a belváros szívében, vagy egy igazán vonzó, könnyen kiadható befektetést.

Ritka hangulat, kiváló lokáció – érdemes személyesen is megnézni!

ID 395698

Designer studio apartment in Nagymező Street – featuring an open-concept layout and stylishly renovated!

For sale in one of the most vibrant yet livable parts of District VI, in Nagymező Street, is a 27-square-meter, beautifully renovated first-floor apartment that was designed with care and attention to detail, in line with the architectural plans.

Every detail of the apartment’s interior combines practicality and style: the living room-kitchen with a small dining area provides a pleasant, bright living space. The ceiling height of over 4 meters allowed for the creation of a comfortable, freestanding gallery above the bathroom and entryway, where the bedroom is located, complete with built-in storage.

A special and unique feature is the window opening from the bedroom area into the living room, which is not only practical but also lends the apartment a truly distinctive atmosphere.

Every detail of the property is new, modern, and harmonious—all you really need to do is move in.

The location is excellent: restaurants, cafes, theaters, shops, and all essential services are just a few steps away, and transportation is fast and convenient.

This apartment is the perfect choice for those seeking a stylish home with a unique atmosphere in the heart of downtown, or a truly attractive, easily rentable investment.

Rare atmosphere, excellent location—it’s worth seeing in person!

ID 395698 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396070

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2219 e Ft
1860 e Ft -19%
1690 e Ft -31%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
114.6 m Ft 48%
88.7 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

157.48 M Ft
1 szoba
298 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.99 M Ft
1 szoba
47 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

59 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
III. kerület, Kaszásdűlő, Raktár utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
33 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

175 M Ft
4 szoba
94 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Frangepán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

156 M Ft
3 szoba
90 m²
II. kerület, Hársakalja, Csatárka út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület